Smrt v Ordinaci v růžové zahradě: Zemře doktor Mázl, nebo jde jen o sen?

27. 1. 2022
Co se doopravdy stane a zmizí oblíbená role ze seriálu opravdu nadobro? Seriál Ordinace v růžové zahradě si pro své diváky připravil velký šok. Jeho tvůrci se totiž rozhodli, že zemře jedna z ústředních postav doktor Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého.

Už loni se Nova rozhodla ukončit televizní vysílání seriálu Ordinace v růžové zahradě a jeho pokračování se přemístilo na web Voyo, kde mohli fanoušci nadále sledovat osudy svých oblíbených hrdinů. Nyní ale zažívají další šok.

„Na kolonu, ve které váš manžel cestoval, zaútočilo komando drogového kartelu. Váš manžel byl bohužel mezi postřelenými. Umřel namístě s pěti dalšími lidmi,“ dozví se v seriálu manželka doktora Čestmíra Mázla Alena v podání Michaely Badinkové smutnou zprávu.

Jak zemře doktor Mázl? Podívejte se na video:

Doktor Mázl před časem odjel na lékařskou misi do Mexika a jeho smrt měla údajně způsobit mafie, čemuž nechce uvěřit ani rodina, ani přátelé. Pro ty, kteří si roli herce Petra Rychlého oblíbili, je tu ale dobrá zpráva, o jeho herecké výkony totiž zatím tak úplně nepřijdou. „Petr v Ordinaci rozhodně nekončí!“ uvedl pro deník AHA! manažer Petra Rychlého.

Televize navíc přiznala, že by se měl Čestmír nadále objevovat ve snech své manželky. A Mázlova smrt navíc v seriálu nebude vidět. Tím pádem je zde prostor, aby Mázl vstal mrtvých anebo se vysvětlilo nedorozumění. „Nikdo není nesmrtelný, ani Čestmír Mázl! Možná ho spousta diváků bere jako nesmrtelného a to mě moc těší. Jen čas ukáže, jestli seriálový život Čestmíra Mázla skutečně takový je…“ uvedl sám Rychlý.

Aby tvůrci vykompenzovali divákům velkou ztrátu, rozhodli se pro jeden velký a velmi žádaný návrat. O koho se jedná? To se dozvíte už 3. února 2022, kdy začíná další sezóna s novými příběhy.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Jakmile ráno vstanete, pustíte se do práce. Vše vám půjde od ruky a budete na sebe pyšní. Pokud máte v plánu vymalovat byt či přestavět nábytek, pusťte se do toho. Rodinní příslušníci…

Nejčtenější články

Doporučujeme