Smutek nejen v Hollywoodu: Slavné osobnosti, které ztratily své děti

9. 7. 2020
Jak se říká, smrt si nevybírá. Tragédie v rodině se stávají nejen běžným smrtelníkům, ale i těm slavným v Hollywoodu. Které slavné herce a herečky postihla ztráta dítěte?

Keanu Reeves

Jestli se o někom dá říct, že je to životní smolař, je to právě herec Keannu Reeves. Tolik neštěstí, kolik během krátké chvíle postihlo hvězdu trilogie Matrix, někdo nezažije za celý život. V roce 1998 se Keanu zamiloval do herečky Jennifer Syme. Oba toužili po dítěti a Jennifer se skutečně podařilo otěhotnět, v osmém měsíci ale porodila mrtvé dítě. Aby toho nebylo málo, Jennifer situaci neustála, předávkovala se léky, nasedla do auta a narazila do stojících aut. Nehodu partnerka Keanu Reevese nepřežila. Tím však hercovo utrpení nekončí. Když poté začal natáčet snímek Matrix Reloaded, dozvěděl se, že jeho sestra, s níž si byl blízký, onemocněla leukémií. Kim Reeves naštěstí boj s nemocí vyhrála.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile pochopíte, že jsou rozepře mezi vámi a šéfem zcela zbytečné, dostanete se z nejhoršího. Další týden bude hodně náročný, proto odpočívejte a sbírejte síly. Pokud byste se…