Smutek nejen v Hollywoodu: Slavné osobnosti, které ztratily své děti

9. 7. 2020
Jak se říká, smrt si nevybírá. Tragédie v rodině se stávají nejen běžným smrtelníkům, ale i těm slavným v Hollywoodu. Které slavné herce a herečky postihla ztráta dítěte?

Keanu Reeves

Jestli se o někom dá říct, že je to životní smolař, je to právě herec Keannu Reeves. Tolik neštěstí, kolik během krátké chvíle postihlo hvězdu trilogie Matrix, někdo nezažije za celý život. V roce 1998 se Keanu zamiloval do herečky Jennifer Syme. Oba toužili po dítěti a Jennifer se skutečně podařilo otěhotnět, v osmém měsíci ale porodila mrtvé dítě. Aby toho nebylo málo, Jennifer situaci neustála, předávkovala se léky, nasedla do auta a narazila do stojících aut. Nehodu partnerka Keanu Reevese nepřežila. Tím však hercovo utrpení nekončí. Když poté začal natáčet snímek Matrix Reloaded, dozvěděl se, že jeho sestra, s níž si byl blízký, onemocněla leukémií. Kim Reeves naštěstí boj s nemocí vyhrála.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci pracovního týdne si opravdu oddechnete. Teď je toho na vás vážně moc. Nejste schopni zavděčit se šéfovi, stále na vás něco vidí. Ale pokud se nepřestanete bičovat, bude to ještě…