Sníte o sexu s více muži, znásilnění nebo o výprasku? Víme, co o vás prozradí sexuální fantazie! | Zdroj: iStock

Zdroj: iStock

Sníte o sexu s více muži, znásilnění nebo o výprasku? Víme, co o vás prozradí sexuální fantazie!

Odborníci na sexuální život se shodují v tom, že sexuální fantazie jsou důležitou součástí naší sexuality a jsou zcela přirozené a obohacují náš intimní život. Ukazuje se, že také částečně odkrývají naše osobnostní rysy. O čem sníte vy?

Co je to sexuální fantazie?

Sexuální fantazie jsou všechny erotické nebo sexuálně vzrušující představy a myšlenky, ať už jde o záměrně vymyšlené příběhy nebo spontánní náhodné myšlenky na sex, které mohou být až podivně neobvyklé a bizarní. Sexuální fantazie jsou považovány za normální část lidské sexuality.  Pokud chybějí, může to být ve spojitosti s nespokojeností v sexu nebo sexuální dysfunkcí. Jaké jsou tedy vaše sexuální fantazie a co znamenají?

Pokračování 2 / 7

Chcete někoho sledovat nebo být u sexu sledovaný

Vzrušuje vás představa voyerismu neboli že vás někdo u sexu sleduje, či snad vy sledujete někoho jiného? Toužíte-li k sobě domů pozvat sousedy, tak jak to bylo ve filmu Příběhy obyčejného šílenství, pak máte v povaze exhibicionismus, představivost a jste otevření novým věcem a nápadům, ať už v sexu či v životě. Zamyslete se, zda také příliš neřešíte, co si o vás myslí ostatní.

Pokračování 3 / 7

Sex s více muži

Toužíte po trojce nebo styku s více muži, kdy vás každý uspokojí a vystřídá ho další, nebo se vaše myšlenky spíše ubírají do swingers klubů? Vypovídá to o vás jediné, a to že jste velmi společenský a hravý typ, který miluje sex a zábavu, a máte v sobě velkou dávku extrovertnosti. Zároveň to také může být ukazatel, že vám v partnerství chybí více vzájemné pozornosti.

Pokračování 4 / 7

Fantazie o „znásilnění“

Vzrušuje vás představa, že vás neznámý přitažlivý muž „znásilní“? Tyto představy jsou velmi časté a rozhodně neznamenají, že by snad ženy chtěly zažít nebo v minulosti zažily nechtěnou vynucenou sexuální aktivitu. Existence těchto fantazií bývá vysvětlována jako touha vidět sebe sama tak atraktivní, svůdnou a žádoucí. Pokud tedy sníte o této situaci, možná máte problém se sebevědomím a vlastním podceňováním.

Pokračování 5 / 7

Chcete být ovládaná

Pokud se ve vašich fantaziích objevují představy jako submisivní sex, touha někomu sloužit, plnit rozkazy, uspokojovat přání protějška, nebo chcete být svazovaná či dostat třeba malý výprask bičíkem, pak se možná potřebujete v běžném životě zbavit odpovědnosti a už nechcete být lídrem. Stejně je tomu naopak, pokud toužíte kontrolovat partnera a poroučet mu, potřebujete v životě převzít konečně odpovědnost a rozhodovat sama.

Pokračování 6 / 7

Sex s osobou stejného pohlaví

Rozechvívají vás myšlenky na sexuální hrátky s osobou stejného pohlaví? Myšlenky na intimnosti s osobou stejného pohlaví mívají častěji ženy a někdy znamenají problém se sexualitou a že stále hledáte samy sebe. Mohou také znamenat, že vám chybějí doteky, mazlení a objetí od partnera.

Pokračování 7 / 7

Nechte si své fantazie pro sebe

Pokud máte nutkání své fantazie sdílet s partnerem, pak si to dobře promyslete, než vše prozradíte. Zní to možná zcela neškodně, ale některé fantazie není vhodné svěřovat partnerům, protože by to mohlo zničit váš vztah. Zejména představy o sexu s jinými osobami nebo neobvyklé drsné praktiky by mohly partnera vyděsit a mohl by mít naopak pocit, že vás nedokáže dostatečně uspokojit.

Doporučujeme

Články odjinud