Sny naplňujeme nejen o Vánocích

4. 12. 2006
Sny naplňujeme nejen o Vánocích
Společnost CORNIS, s.r.o. nabízí dárkové poukazy na adrenalinové sporty a relaxační aktivity, které v součinnosti s jejich provozovateli také zajišťuje.

Jaké dárkové poukazy nabízíte našim čtenářkám v soutěži? Jelikož se neustále snažíme rozšiřovat nabídku poukazů, nově jsme zařadili možnost zakoupit poukaz do nejmodernějšího studia zabývajícího se léčbou celulitidy. Do soutěže jsme proto věnovali pro každý adventní týden dva poukazy na 30ti minutové ošetření v nejmodernějším studiu v Praze pro boj proti celulitidě.

Co čeká ženy při návštěvě studia? V první řadě diagnostický rozhovor. Neřeší zde totiž pouze celulitidu, řeší KONKRÉTNÍ celulitidu, se kterou pacientka přišla. Vytvoří program ušitý každé ženě na míru tak, aby byly výsledky společného boje skutečně viditelné. Poté již stačí dodržovat návštěvy a nechat se opečovávat hi-tech přístroji, speciálně vyvinutými k boji proti celulitidě a úspěšně používanými již léta v západní Evropě. Tento léčebný koncept stojí na 4 velice úspěšných principech: zlepšení práce lymfatického systému, aktivace štěpení tukových buněk, zpevňování a napínání podkožního vaziva a cévním tréninku, tzv. "cévní gymnastice". Protože samotná celulitida nemá pouze jedinou příčinu, každý přístroj řeší trochu jiný problém. Dle Vašeho osobního, studiem vytvořeného programu, strávíte na každém stroji přesně tolik času, kolik potřebujete. O nic méně, o nic více.

Jaké přístroje budou ženám pomáhat? Například přístroj pracující na principu tlaku a podtlaku, který působí v přesně určených intervalech na dolní část těla. Ve fázi podtlaku se cévy rozšiřují, proudí do nich obrovské množství krve, která s sebou přináší plazmu a kyslík. V následující tlakové fázi se cévy silně stáhnou a vytlačí tak zplodiny látkové výměny z tkaniva směrem k trupu, kde je vylučovací orgány přirozeně zpracují. V tomto přístroji je zabudována také magnetoterapie, která díky pulznímu magnetickému poli dokáže nejen zmenšovat otoky, ale také rozšiřovat cévy. V důsledku toho stoupá v léčené oblasti teplota, což podstatně urychluje látkovou výměnu. Pulzní magnetické pole navíc mnohonásobně zvětšuje propustnost buněčných membrán, čímž se do buněk dostane podstatně více živin. Další zařízení využívá sílu a hloubkové působení ultrazvuku. Zpevňuje podkožní vazivo, redukuje tukové polštářky, zlepšuje prokrvení a mízní tok. Zároveň napíná a zpevňuje ochablou pokožku.

Jaké další dárkové poukazy nabízíte ženám, respektive mužům, kteří by je mohli obdarovat? Jelikož ženy chtějí být vždy krásné a svěží, máme v nabídce poukazy například na thajské masáže, relaxační pobyty v solné jeskyni, floating anebo léčbu mrazem.

Léčbu mrazem? Ano. Je to pravý opak sauny - kryoterapie. V místnosti, tzv. poláriu, které jsou pouze tři v republice, je teplota nižší než -110° C. Pobyt v něm pomáhá při chronických a zánětlivých onemocněních kloubů a páteře (revmatické onemocnění), celulitidě, lupence (postižení kůže, kloubů), ale i psychické depresi, úzkosti, stresu, přepracování a únavovém syndromu. Jelikož chci většinou to co nabízíme vyzkoušet na vlastní kůži, mohou si čtenářky popis mé návštěvy přečíst na našich stránkách. Uvnitř jsem byl při -128° C a určitě mohu návštěvu doporučit.

A čím mohou ženy obdarovat muže? Muži jsou vlastně pořád v koutku duše kluci, takže by je určitě potěšila jízda na čtyřkolce v terénu, na mini motorce na závodní dráze, možnost řídit tank, tandemový seskok padákem, řízení vznášedla nebo střelba z různých zbraní včetně samopalu.

Pro celou rodinu nabízíme vyhlídkový let letadlem nebo balonem, seznamovací kurz golfu, jízdu na koni nebo zkušební ponor v bazénu.

Mohou využít vaši nabídku i firmy? Pro firmy máme speciální nabídku. Poukazy si u nás mohou vybrat a zaplatí je, až když svého klienta nebo zaměstnance obdarují.

Mají je tak kdykoliv k dispozici a přitom v nich nemají vázané peněžní prostředky. O zajištění aktivity na poukazu se samozřejmě postaráme my.

za CORNIS, s.r.o. odpovídal Ing. Jaroslav Málek

Soutěž

V soutěži můžete vyhrát každý adventní týden dva poukazy na 30ti minutové ukázkové ošetření v nejmodernějším studiu v Praze pro boj proti celulitidě. Nápovědu naleznete na stránkách www.cornis.cz První adventní týden se sen splní čtenářkám: vladenkabergovic a evca71

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, v tomto červnovém týdnu jste tak trochu zmatení a nedostatečně soustředění. Jindy dokážete dělat hned několik věcí najednou, ale nyní je vám to odepřeno. Prostě už nikam…