ŠOK! Zapřísáhlý starý mládenec DiCaprio se po čtyřměsíční známosti bude ženit!

13. 10. 2015
Leonardo DiCaprio (40) se rozhodl konečně usadit. Vyhlášenému hollywoodskému milovníkovi prošly postelí tak krásné a slavné ženy, jako třeba Demi Moore, Rhiana či Kate Moss. Čím si získala jeho srdce o 15 let mladší modelka Kelly Rohrbach?

Když se začaly objevovat zprávy o poměru hvězdy filmu Titanik, Letec či Vlk z Wall Street a mladé modelky Kelly Rohrbach (25), nikdo příliš nevěřil, že by vztah dlouho vydržel. Leonardovy lásky byly zatím spíš krátkodobé a seznam jeho bývalých milenek je skutečně úctyhodný.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Vzhledem k tomu, že se slavný herec s mladou modelkou neobjevil na žádné oficiální akci a ani ona se zatím s novou láskou nepochlubila na sociálních sítích, zdálo se, že se bude jednat o jednu z řady Leonardových krátkodobých milostných aférek.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

O to větším překvapením nyní je, že slavný herec požádal novou přítelkyni o ruku. Čím ho začínající herečka a modelka tak zaujala? Proč jí dal přednost před jinými? Jestli to myslí vážně a skutečně se o patnáct let mladší modelce podaří slavného herce dostat do chomoutu, ukáže až čas.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Otevřete oči a dívejte se správným směrem. Jen tak se dostanete na správnou cestu. Momentálně přicházíte k šéfovi s nápady, které jsou poněkud nereálné. Jakmile o nich řeknete kolegům,…

Nejčtenější články

Doporučujeme