Sokyně v lásce: Které slavné ženy si přebraly své hvězdné partnery?

22. 3. 2019
Láska prý i hory přenáší, aspoň se to říká. Pro některé lidi je láska víc než přátelství, a tak je jim často jedno, komu ublíží, když následují hlas svého srdce. Kamarádky se tak stávají sokyněmi, když bojují o lásku jednoho muže. A tyto problémy se nevyhýbají ani slavným!

Angelina Jolie versus Jennifer Aniston

Asi nejznámější milostný trojúhelník tvoří herečky Angelina Jolie, Jennifer Aniston a herec Brad Pitt. Vztah Jennifer a Brada vypadal před lety jako naprosto ideální. Zamilovaní herci zářili láskou a pravidelně vyhrávali ankety o nejkrásnější slavný pár. Tedy do té doby, než Bradovi v roce 2004 při natáčení filmu Pan a paní Smithovi přeběhla přes cestu herečka Angelina Jolie. Brad všeho nechal, opustil svoji manželku Jennifer a dlouhých jedenáct let strávil po boku své nové lásky. Jak se však říká, Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Angelině se rozbití fungujícího manželství nakonec nevyplatilo, s Pittem se rozešla v roce 2016 a stále s ním bojuje ohledně výchovy jejich šesti dětí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina týdne bude profesně vyrovnanější a případným úkolům se směle postavíte. Stále děláte drobné chybičky, ale to šéfovi nevadí. Hlavně, že se zapojujete do dění ve firmě, právě…

Nejčtenější články

Doporučujeme