Komentáře k článku zpět na článek

Victor 30. 9. 2015 | 19:53

lebahu: No jo,ale to musely ty důchodkyně co jsou vitální sexy kočky celý život lejno dělat,třeba se flákaly celý život v kanclu.Ženská která dělala,tak takto vypadat nemůže,samozřejmě některé ano,ale nebude jich moc.

Victor 30. 9. 2015 | 19:47

šiška: Řešíte blbosti a ani Vás netrklo,že by jste měla před barákem také posekat trávu,aby jste ulehčila manželovi.

šiška 27. 9. 2015 | 17:07

Mata69: Jsem ve věku že to zatím nepotřebuji za což jsem ráda! Navíc spoléhám na geny které jsou v naší rodině z matky strany super, tak uvidím. Hezký den.

Mata69 26. 9. 2015 | 18:20
šiška 25. 9. 2015 | 16:57

Ano geny a zdravíčko dělá divy! H. Vondráčkovou jsem vždy viděla načančanou v telce a moc se mi líbila. S manželem jsem byla v Řitce a měla jsem to štěstí ji vidět nezmalovanou, prostě nenačančanou a opravdu jsem byla v šoku! Venku před domem sekala trávu, okolo ní pobíhal vlčák. Byla to tuctová stará paní, téměř nepodobná té v telce. A tak nějak to bude i s Lorenovou. Ale když se dají do pucu palec nahoru, to se musí nechat!

lebahu 25. 9. 2015 | 13:02

šiška: Budeš se divit, ale znám pár důchodkyň 80+, které se o sebe celý život starají (samy, bez houfu vizážistů atd), cvičí, jí zdravě... A vypadají naprosto stejně. Nalíčit je profesionálně, dobře nasvítt a mírně zretušovat výsledné foto, nadělají stejnou parádu. Jo, umělý zuby by musely mít taky, ale ty má v 80 letech 99% lidí.
Když se sejdou dobrý geny, zdraví a zúročí celoživotí péče o sebe, může být vitální sexy kočka i seniorka.

farah.farah 25. 9. 2015 | 11:27

šiška: Tak u ní jsou to podle mne i dobré geny. Někdo stárne hodně rychle někdo vypadá i ve vysokém věku pořád dobře..ona není "babičkovská" v 81 je spousta žen ohnutá už jak paragraf plouží se o holi a jsou to prostě bábinky, ona zjevně nikdy bábinkou být nehodlá. :)

šiška 24. 9. 2015 | 12:37

Vždy to byla kočka a vypadá dobře i teď. Jenže když žena bude mít za sebou spoustu vizážistů, kosmetických zásahů, osobní kadeřnici a celoživotní hlídání v jídle bude skoro každá vypadat také dobře. Navíc jsem četla, že ty bohaté vlasy nejsou její ani náhodou. Nosí prý husté příčesy včetně nastavování pramenů. Z blízka jsou vidět umělé řasy, protéza v ústech a na fotce je vše hezčí nežli realita. Přírodě nikdo neuteče, tak pokud jsou peníze jde se na to uměle,že. Sekne jí to!

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Váhy, do nového pracovního týdne vstupujete s velkým odhodláním dokázat něco velkého. Už máte plné…

Nejčtenější články

Doporučujeme