Souboj seriálů na ČT aneb Vychutnejte si střet největších hereckých hvězd a rozhodněte

18. 10. 2011
Souboj seriálů na ČT aneb Vychutnejte si střet největších hereckých hvězd a rozhodněte
Souboj seriálů je výjimečný a původní český televizní projekt, který poprvé v historii nechá vybrat seriál televizního diváka. Hned šest ojedinělých projektů bude usilovat o vaše hlasy. Šest pilotních snímků vtrhne k vám domů. Ale jenom jeden jediný může vyhrát.

Během velké opening show bude představen princip celého Souboje, pilotní díly soutěžících seriálů, jejich hlavní tváře a konečně i tříčlenná porota - Halina Pawlowská, F. R. Čech a Ivo Šmoldas. Samotné piloty během tohoto večera ještě neuvidíte, budete mít ale možnost nahlédnout do zákulisí jejich výroby. V prostřizích se podíváme, kde všude se natáčelo, jak fungovala chemie v jednotlivých štábech nebo s jakými nástrahami se museli autoři vyrovnávat.

Ten skutečný boj o „váš“ první původní seriál vypukne v semifinálových večerech. V nich se navzájem postupně utkají vždy dva pilotní díly patřící do stejného televizního žánru.

Ve Velkém finále se o vítěznou trofej utkají vítězové semifinálových kol. Jeden rodinný seriál, jeden sitcom a jedna detektivka. Naposledy se také setkáme se soutěžícími týmy a připomeneme si zásadní okamžiky z jejich seriálů. Pro tvůrce bude finálový večer poslední možností, aby vás přesvědčili a strhli vítězství na svou stranu.

Představení seriálů:

1. Rodinný seriál: Babička na inzerát, Sedmerák 2. Sitcom: Ambasáda, Úřad 3. Detektivní seriál: Mazáci, Cirkus Bukowsky

Můžete se těšit na takové hvězdy jako Lukáš Vaculík, Lucie Zedníčková, David Kraus, Marek Taclík, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Vojta Kotek, Petr Čtvrtníček, Táňa Vilhelmová, Jiří Schmitzer, David Matásek, Miroslav Donutil, Oldřich Navrátil, Marián Labuda, Jan Budař a další.

Ukázka ze seriálu Úřad

Ukázka ze seriálu Ambasáda

Ukázka ze seriálu Sedmerák

Ukázka ze seriálu Cirkus Bukowsky

Ukázka ze seriálu Mazáci

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V novém měsíci jste plni energie a nebojíte se zkoušet nové výzvy. Na druhou stranu více přemýšlíte a nevrháte se do všeho bez dalších informací. Díky tomu byste se mohli dostat hodně…