Soutěž: Dostaňte se do kondice se Slim 3 recipe! VÝHERCI!

20. 10. 2014
Soutěž: Dostaňte se do kondice se Slim 3 recipe! VÝHERCI!
Ráda byste se dostala do kondice a shodila nějaké to kilo? Inu, není se co divit. Blíží se nejkrásnější svátky v roce a také plesová sezona, která vyžaduje perfektní postavu. Vyhrajte pro sebe účinný přípravek, který vám s hubnutím pomůže a buďte ozdobou každé oslavy a taneční zábavy!

Výherci:

Jana E. (Chotěboř) Lucie V. (Šilheřovice ) Marcela J. (Holešov) Barbora K. (Hodonín)


Nejprve si stanovte dobrý důvod, proč zhubnout. Většinou se dietologové setkávají s tím, že klienti chtějí být přitažlivější, zdravější, sebevědomější. To všechno je jistě chvályhodné, ale zkuste si představit něco konkrétnějšího a stanovte si reálné cíle. Například – chci zhubnout, protože se chci cítit zase přitažlivá pro svého partnera. Každý měsíc shodím 5 kilogramů a posílím svaly.

Recept na hubnutí? Slim 3 recipe!

Pravidelný pohyb a pestrá strava je základem hubnutí. Jako pomocníka můžete přibrat také nejmodernější novinku v oblasti hubnutí – Slim 3 recipe ! Tento doplněk stravy představuje revoluční řešení nadváhy. Díky svému unikátnímu složení s obsahem extraktu zeleného čaje a kofeinu, podporuje metabolismus, stimuluje spalování tělesných tuků, zvyšuje tělesnou kondici a pomáhá mimo jiné i udržet normální tělesnou hmotnost.

Klepněte pro větší obrázek

Nebuďte na hubnutí samy! Se Slim 3 recipe to zvládnete rychleji, snadněji a s mnohem jistějšími výsledky!

Jedno balení Slim 3 recipe vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 30., 60., 90. a 120. v pořadí.

Soutěž končí 26.10.2014 o půlnoci

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Bohužel se budete muset na pracovišti věnovat kolegovi, který pomaleji chápe nebo je prostě nešikovný. To ovšem neznamená, že byste na sebe měli trvale převzít část jeho povinností. Tomu…

Nejčtenější články