Soutěž: Dostaňte se do kondice se Slim 3 recipe! VÝHERCI!

20. 10. 2014
Soutěž: Dostaňte se do kondice se Slim 3 recipe! VÝHERCI!
Ráda byste se dostala do kondice a shodila nějaké to kilo? Inu, není se co divit. Blíží se nejkrásnější svátky v roce a také plesová sezona, která vyžaduje perfektní postavu. Vyhrajte pro sebe účinný přípravek, který vám s hubnutím pomůže a buďte ozdobou každé oslavy a taneční zábavy!

Výherci:

Jana E. (Chotěboř) Lucie V. (Šilheřovice ) Marcela J. (Holešov) Barbora K. (Hodonín)


Nejprve si stanovte dobrý důvod, proč zhubnout. Většinou se dietologové setkávají s tím, že klienti chtějí být přitažlivější, zdravější, sebevědomější. To všechno je jistě chvályhodné, ale zkuste si představit něco konkrétnějšího a stanovte si reálné cíle. Například – chci zhubnout, protože se chci cítit zase přitažlivá pro svého partnera. Každý měsíc shodím 5 kilogramů a posílím svaly.

Recept na hubnutí? Slim 3 recipe!

Pravidelný pohyb a pestrá strava je základem hubnutí. Jako pomocníka můžete přibrat také nejmodernější novinku v oblasti hubnutí – Slim 3 recipe ! Tento doplněk stravy představuje revoluční řešení nadváhy. Díky svému unikátnímu složení s obsahem extraktu zeleného čaje a kofeinu, podporuje metabolismus, stimuluje spalování tělesných tuků, zvyšuje tělesnou kondici a pomáhá mimo jiné i udržet normální tělesnou hmotnost.

Klepněte pro větší obrázek

Nebuďte na hubnutí samy! Se Slim 3 recipe to zvládnete rychleji, snadněji a s mnohem jistějšími výsledky!

Jedno balení Slim 3 recipe vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 30., 60., 90. a 120. v pořadí.

Soutěž končí 26.10.2014 o půlnoci

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, na první pohled jde vidět, že potřebujete vypnout a nabrat nový dech. Hvězdy vám sice přejí dobrou kondici, ale jedná se spíše o mentální vyčerpání. Pokud si chcete zlepšit…