[Soutěž] Hlava jako superstar

16. 10. 2015
[Soutěž] Hlava jako superstar | Zdroj: Shutterstock
Heslo „kdo si hraje, nezlobí“ platí úplně stejně pro malé jako pro velké hráče. Při společenských hrách nejde jen o zábavu či odpočinek, ale též o rozvíjení vnitřních schopností. Zabrat dostává především pozornost, schopnost taktizovat či ovládat se. Neocenitelným přínosem je také to, že nás hry naučí povznést se nad svými neúspěchy.

Většina společenských her je určená pro dva až šest hráčů. Deskovými hrami se lidé bavili již dva tisíce let před naším letopočtem. Za pramatku deskových her je považována čínská hra Go. Taoisté ji dokonce zařadili mezi čtyři základní lidské dovednosti.

Zájem o deskové hry za poslední desetiletí velice stoupá. Není proto divu, že zaznamenaly velký rozvoj. Dnes můžeme vybírat z mnoha komplexnějších a taktičtějších her.

Oblíbenou deskovou hrou pro celou rodinu je Carcassonne. Pomocí kartiček tvoříte krajinu s cestami, městy či kláštery, které pak obsazujete svými figurkami.

Napínavé dobrodružství uprostřed staré Prahy můžete zažít při hře Fantom. Vzrušující honičky detektivů a Fantoma spletitými uličkami jsou určené pro více hráčů.

Velmi napínavou se může stát i Hra o manželství, ve které si otestujete, jak dobře znáte svou drahou polovičku. Otázky na tělo jsou vítané. Odměna vás zaručeně nemine.

Pokud i vy si chcete užít spoustu legrace u společenských her a ještě se něco dozvědět, soutěžte dnes s námi o stolní deskové hry zn. MINDOK, s. r. o.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkendové toužení po společnosti ostatních členů rodiny je marné. Každý má svůj program a na vás jim moc času nezbývá. Pokud to jen půjde, věnujte se svým ratolestem. Stejně jste je v…

Nejčtenější články

Doporučujeme