[Soutěž] Kdo ochrání vaši pokožku před zimou? VÝHERCI!

29. 12. 2015
[Soutěž] Kdo ochrání vaši pokožku před zimou? VÝHERCI!
Mráz, vítr, nedostatek světla, časté střídání tepla a zimy při přechodech z venkovního prostředí do interiéru... To všechno pokožku velmi zatěžuje. Proto je mimořádně důležité používat kvalitní ochrannou kosmetiku.

VÝHERCI:

Balíček Atoderm lavante a Atoderm Nutrittive ZÍSKÁVAJÍ:

Ivana S. (Děčín) Petra M. (Praha 4 Michle) Markéta H. (Telnice U Brna) Alena P. (Halenkovice) Milena U. (Jablůnka)

Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Chlad, suchý vzduch, málo světla a vítr naši pokožku oslabují, hlavně na těch nejexponovanějších partiích jako je tvář, rty a ruce. Tepelná regulace je náročná z důvodu střídání tepla a zimy, když přicházíme z venkovního prostředí do interiéru. Rovnováha v pokožce je porušená. Suchý mráz zvyšuje ztrátu vody a snižuje vylučování kožního mazu. Tím se pokožka stává propustnější a křehčí, objevují se příznaky suché kůže jako je začervenání a podráždění. Proto je potřeba pokožku chránit a obnovit její ochrannou vrstvu.

Klepněte pro větší obrázek

Pečujte o svou pokožku v zimním období a využijte rad expertů ze společnosti BIODERMA. Připravili jsme pro vás sérii odborných a zajímavých článků, kde budeme hovořit nejen o tom jak pečovat o pokožku v zimě, jak pokožka reaguje na chlad a mráz, ale třeba i o stravě v zimním období.

Sledujte pravidelně www.bioderma.com a soutěžte s námi o hodnotné ceny na našem Faceboku.

Chcete vyhrát výbavu do chladného počasí? Staňte se followerem BIODERMA_CZECH, nafoťte jak vás chrání Atoderm v zimě, označte fotku #skinbodyguard a výhra může být vaše!

Atoderm #SKINBODYGUARD ochrání vaše tělo před zimou.

www.bioderma.com

Klepněte pro větší obrázek

Soutěžící, jejichž správné odpovědi dorazí v pořadí jako 10., 30., 60., 80. a 100., vyhrávají balíček Atoderm lavante (Krém do sprchy) 500ml a Atoderm Nutrittive (Vysoce výživný krém pro každodenní péči o pokožku tváře).

Soutěž byla ukončena 3.1. 2016 o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, nadřízený vám zvýší plat a vy budete v sedmém nebi. Na první pohled jde vidět, že jste šťastní a neskrýváte své emoce. Je pravda, že si to zasloužíte! Všechno vyřešíte jako nic…