Soutěž: Krásná od hlavy až k patě! VÝHERCI!

8. 7. 2015
Soutěž: Krásná od hlavy až k patě! VÝHERCI!
Odhalte v létě svou zářivou pleť a pokožku! Vyhrajte epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face včetně nových kosmetických kartáčků pro bezchybnou tvář nebo epilátor Braun Silk-épil 9 pro krásně hladké nohy.

VÝHERCI: 1. cena: epilátor Braun Silk-épil - Leopold V. (Horní Bečva) 2. cena: epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face a Bonusová sada kosmetických kartáčků k Braun Face - Vítězslava U. (Podivín) 3. cena: epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face a Bonusová sada kosmetických kartáčků k Braun Face - Lenka Z. (Jeseník)

Braun Face a kosmetické kartáčky

Také si říkáte, v čem spočívá tajemství zářivé Jessicy Alby, když se díváte na její fotky? Řídí se jednoduchým pravidlem – důkladné čištění s Braun Face, prvním epilátorem na obličej a čistícím kartáčkem 2v1. Nově s třemi kosmetickými kartáčky do svého portfolia se přizpůsobí individuálním potřebám vaší pleti. Nyní si můžete si vybrat ten nejvhodnější pro svoji každodenní péči.

S revolučním epilátorem na obličej a nabídkou peelingového kartáčku, kartáčku pro velmi citlivou pokožku a kosmetickou houbičkou, dosáhnete jednoduše zářivé pokožky, protože čištění pleti s obličejovým kartáčkem je až 6krát než manuální čištění. Testované dermatology, každý kartáček využívá stovky mikrooscilací za minutu, aby odstranil nečistotu a zbavil pokožku odumřelých buněk, zatímco deset tisíc štětin důkladně a hloubkově čistí póry.

Stačí jednoduchá výměna hlavy a z Braun Face se stane šikovný epilátor na obličej. Precizně odstraní chloupky na obličeji až 4x kratší než vosk a je oproti pinzetě až 200krát rychlejší.

Klepněte pro větší obrázek

Braun Silk-épil 9

Taky se Vám, obzvláště s nadcházejícím létem, stává, že místo úžasných šatů nebo sukně se spíše zahalíte do dlouhých kalhot, protože jste si nestihla zbavit chloupků na nohách? Nyní díky novému Braun Silk-épil 9můžeme mít dlouhotrvající pocit krásné pokožky a zapomenout tak na dny, kdy vás nechtěné chloupky omezovaly.

Klepněte pro větší obrázek

Braun Silk-épil 9 s širší hlavou pro ještě rychlejší epilaci

Díky celé řadě inovativních vylepšení přináší Braun Silk-épil 9 nejpřesnější výsledky v dosud nejkratším čase! O 40 % širší hlava v jednom tahu zachytí a odstraní ještě více chloupků, zatímco revoluční technologie Micro Grip s širšími, delšími a hlubšími pinzetami zvyšuje účinnost epilace – díky čemuž je nejvýkonnějším vodotěsným epilátorem. Zakřivený tvar epilátoru umožňuje těsnější kontakt s pokožkou a v porovnání s voskem odstraňuje chloupky až čtyřikrát kratší, takže si můžete užívat hladkou pokožku až po dobu čtyř týdnů.

Klepněte pro větší obrázek

Soutěž trvala od 30.6. do 6.7. 2015.

Ceny:

1x epilátor Braun Silk-épil 9 za 4 499 Kč 2x epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face za 1 999 Kč + 2x Bonusová sada kosmetických kartáčků k Braun Face za 799 Kč

Epilátor Braun Silk-épil 9 vyhrává desátá správná odpověď, epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face s bonusovou řadou kartáčků vyhrává stodesátá a dvěstědesátá správná odpověď.

Nápovědu najdete zde: www.braun.com/cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile přijdete na pracoviště, bez okolků se pustíte do plnění úkolů. Nadřízený je mile překvapený, protože doteď jste se jeho požadavkům spíše vyhýbali. Milé Rybičky, vše berete s…

Nejčtenější články

Doporučujeme