Soutěž: Krásná od hlavy až k patě! VÝHERCI!

8. 7. 2015
Soutěž: Krásná od hlavy až k patě! VÝHERCI!
Odhalte v létě svou zářivou pleť a pokožku! Vyhrajte epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face včetně nových kosmetických kartáčků pro bezchybnou tvář nebo epilátor Braun Silk-épil 9 pro krásně hladké nohy.

VÝHERCI: 1. cena: epilátor Braun Silk-épil - Leopold V. (Horní Bečva) 2. cena: epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face a Bonusová sada kosmetických kartáčků k Braun Face - Vítězslava U. (Podivín) 3. cena: epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face a Bonusová sada kosmetických kartáčků k Braun Face - Lenka Z. (Jeseník)

Braun Face a kosmetické kartáčky

Také si říkáte, v čem spočívá tajemství zářivé Jessicy Alby, když se díváte na její fotky? Řídí se jednoduchým pravidlem – důkladné čištění s Braun Face, prvním epilátorem na obličej a čistícím kartáčkem 2v1. Nově s třemi kosmetickými kartáčky do svého portfolia se přizpůsobí individuálním potřebám vaší pleti. Nyní si můžete si vybrat ten nejvhodnější pro svoji každodenní péči.

S revolučním epilátorem na obličej a nabídkou peelingového kartáčku, kartáčku pro velmi citlivou pokožku a kosmetickou houbičkou, dosáhnete jednoduše zářivé pokožky, protože čištění pleti s obličejovým kartáčkem je až 6krát než manuální čištění. Testované dermatology, každý kartáček využívá stovky mikrooscilací za minutu, aby odstranil nečistotu a zbavil pokožku odumřelých buněk, zatímco deset tisíc štětin důkladně a hloubkově čistí póry.

Stačí jednoduchá výměna hlavy a z Braun Face se stane šikovný epilátor na obličej. Precizně odstraní chloupky na obličeji až 4x kratší než vosk a je oproti pinzetě až 200krát rychlejší.

Klepněte pro větší obrázek

Braun Silk-épil 9

Taky se Vám, obzvláště s nadcházejícím létem, stává, že místo úžasných šatů nebo sukně se spíše zahalíte do dlouhých kalhot, protože jste si nestihla zbavit chloupků na nohách? Nyní díky novému Braun Silk-épil 9můžeme mít dlouhotrvající pocit krásné pokožky a zapomenout tak na dny, kdy vás nechtěné chloupky omezovaly.

Klepněte pro větší obrázek

Braun Silk-épil 9 s širší hlavou pro ještě rychlejší epilaci

Díky celé řadě inovativních vylepšení přináší Braun Silk-épil 9 nejpřesnější výsledky v dosud nejkratším čase! O 40 % širší hlava v jednom tahu zachytí a odstraní ještě více chloupků, zatímco revoluční technologie Micro Grip s širšími, delšími a hlubšími pinzetami zvyšuje účinnost epilace – díky čemuž je nejvýkonnějším vodotěsným epilátorem. Zakřivený tvar epilátoru umožňuje těsnější kontakt s pokožkou a v porovnání s voskem odstraňuje chloupky až čtyřikrát kratší, takže si můžete užívat hladkou pokožku až po dobu čtyř týdnů.

Klepněte pro větší obrázek

Soutěž trvala od 30.6. do 6.7. 2015.

Ceny:

1x epilátor Braun Silk-épil 9 za 4 499 Kč 2x epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face za 1 999 Kč + 2x Bonusová sada kosmetických kartáčků k Braun Face za 799 Kč

Epilátor Braun Silk-épil 9 vyhrává desátá správná odpověď, epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face s bonusovou řadou kartáčků vyhrává stodesátá a dvěstědesátá správná odpověď.

Nápovědu najdete zde: www.braun.com/cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Rodinní příslušníci vám důrazně řekli, že nejsou zvědaví na vnucování názorů. Máte tendence cpát jim slova do úst, a to se nikomu nezdá. Připadáte si jako někdo nepotřebný. Ale to není…

Nejčtenější články

Doporučujeme