Soutěž o 5 poukázek na nákup bytového textilu značky SCANquilt. VÝHERCI!

8. 10. 2013
Soutěž o 5 poukázek na nákup bytového textilu značky SCANquilt. VÝHERCI!
Značka SCANquilt je výrobcem a prodejcem sortimentu zaměřeného na lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design. V síti třiceti prodejen pro celé České republice nabízí kromě širokého a exkluzivního výběru ložních souprav i mnoho typů přikrývek a polštářů nebo třeba kvalitní ručníky a župany.

VÝHERCI: Zdeňka J. (Ústí nad Labem), Alena M. (Ústí nad Labem), Monika J. (Přerov), Alena V. (Kladruby nad Labem), Helena U. (Vsetín)


V zajetí ručníků

Froté doplňky mohou zpříjemnit začátek každého nového dne. Hned od rána se nechte hýčkat hebkými ručníky a osuškami. Jejich výběr můžete ladit podle odstínu vaší koupelny anebo každému členu rodiny vyberte barvu, kterou má rád a bude jen jeho. Manželovi elegantní černé ručníky, pro sebe měkké smetanové, teenagerům "washed out" oprané osušky. Dětem můžete pořídit veselé ručníky v pestrých barvách s výšivkou, hebké koupací osušky nebo plážové osušky s motivy zvířátek.

Klepněte pro větší obrázek

Každodenní používání si zaslouží pečlivý výběr

Vybírat můžete klasické jednobarevné ručníky ze 100% bavlny, ručníky s příměsí bambusového vlákna nebo bavlněné ručníky s vyšší gramáží, která zajistí výjimečnou měkkost a plnost.

Máte-li rádi vícebarevné ručníky, můžete vybírat v klasickém provedení froté z elegantních, romantických nebo efektních s příměsí lnu. Ručníky s postřiženou smyčkou zajistí výjimečnou hebkost a zářivými barvami projasní vaši koupelnu.

Péče a praní

Ručníky doporučujeme před použitím vyprat, tmavé barvy samostatně. Při praní nepoužívejte aviváž, aby se nesnížila jejich savost. Pro udržení měkkosti je vhodné při praní přidávat namáčecí prostředky, ve vláknech se tak nebude usazovat vodní kámen. Ručníky sušte volně v sušičce. Pro udržení hebkosti a objemnosti nedoporučujeme žehlit, došlo by ke slehnutí smyčky. Pokud naleznete zatrženou smyčku, je možné ji bez obav odstřihnout.

Klepněte pro větší obrázek

V zajetí županů

Po koupeli se můžete zahalit do kvalitních bavlněných hebkých županů v jednobarevném provedení. Z pánských vzorů můžete vybírat v provedení se sametovým omakem až do velikostí XXL. Pokud se chcete jen zahřát a příjemně relaxovat, pak vás uspokojí hebké a měkké župany z polyesterového mikrovlákna.

A jak to všechno začalo?

Značka SCANquilt inspirovaná výrobou přikrývek a polštářů ve Skandinávii, přinesla před více jak dvaceti lety do Česka nové nealergenní výrobky - přikrývky a polštáře s výplní z dutých vláken, které si velmi rychle získaly oblibu pro svoji lehkost, hřejivost a snadnou údržbu. Kolekce přikrývek a polštářů se postupně rozvinula na současných více než 10 produktových řad. Vztah značky ke Skandinávii se odrazil i v prvních kolekcích povlečení tvořených ve spolupráci se dvěma finskými designérkami. Od té doby se jednoduchý severský design rozvinul o další dezény francouzských, italských a anglických návrhářů do současně nabízených více jak 600 vzorů a barev.

Objevte svět značky SCANquilt na www.scanquilt.cz

Pro pět šťastných výherkyň, které odpovědí správně na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 40., 80., 120., 160. a 200. v pořadí, jsme připravili poukázky v hodnotě 1000 Kč na nákup v prodejnách značky SCANquilt. Soutěž končí v neděli 13.10. o půlnoci.

Správnou odpověď naleznete na www.scanquilt.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Finální zářijové dny se ponesou v duchu pohody. Nechcete se rozčilovat a užíváte si volna, jak to jen jde. S největší pravděpodobností vyrazíte někam mezi lidi, kde se seznámíte s milým…

Nejčtenější články

Doporučujeme