Soutěž o 5 poukázek v hodnotě 1000 Kč do kadeřnického salonu KLIER. VÝHERCI!

25. 7. 2013
Soutěž o 5 poukázek v hodnotě 1000 Kč do kadeřnického salonu KLIER. VÝHERCI!
Nezapomínejte na péči o vlasy ani v letním období. Vlasy nyní potřebují trochu jinou péči, protože jsou namáhané nejen letním sluncem, ale i koupáním v moři či v bazénu. Vyhrajte jednu z 5 poukázek na kadeřnické služby a péči v našich salonech KLIER. U nás se o vás a vaše vlasy postarají odborníci s profesionálním přístupem a s kvalitními přípravky.

VÝHERCI! Michaela R. (Praha 4), Hana H. (Nedakonice), Miroslava N. (Břeclav), Vít K. (Praha 6), Jaroslav M. (Praha)


Tipy kadeřníků ze salonů KLIER jak chránit své vlasy během letního období:

Nejen slunce škodí, ale také mořská a chlorovaná voda vysušují naše vlasy, po koupání v moři nebo bazénu doporučujeme opláchnout vlasy čistou vodou co nejdříve. Důležité je, také používat profesionální vlasovou kosmetiku, stejně tak jako pokožka i vlasy potřebují UV ochranu, kterou vhodné přípravky obsahují. Kadeřnictví KLIER nabízí sluneční vlasovou kosmetiku určenou pro použití před pobytem na slunci, která vlasy chrání před UV paprsky, působením větru, mořské soli, chlorované vody a chrání vlas před blednutím. Naopak vlasová kosmetika určená k aplikaci po návratu ze slunečního záření zbavuje vlasy mořské soli, regeneruje, uhlazuje, vrací vlasům lesk a sílu.

Dejte vlasům prázdniny a během léta minimalizujte používání fénu, žehličky, kulmy apod.

Tip kadeřníků KLIER:

Pokud už vlasy fénujete, zkraťte působení fénu tím, že vlasy fénujete na nejvyšší stupeň.

Klepněte pro větší obrázek

Kadeřnictví KLIER je největší síť kadeřnických salonů v České republice. Našim zákazníkům jsme k dispozici 7 dní v týdnu. Kadeřnické služby poskytujeme bez objednání. Přijďte si vyzkoušet naše služby, váš nejbližší kadeřnický salon najdete zde www.klier.cz.

Odpovězte na naši soutěžní otázku a vyhrajte jednu z 5 poukázek na služby v kadeřnictví KLIER. Správnou odpověď naleznete na http://www.klier.cz/salony/.

Vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 40., 80., 120., 160. a 200. v pořadí. Soutěž končí 28. července 2013 o půlnoci.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Sobota je jako stvořená pro vyhledávání nových koníčků. Zatoužíte na sobě pracovat a zdokonalovat se. Doufáte, že vám to pomůže překonat náročné období. V rodině není všechno jako obvykle…

Nejčtenější články

Doporučujeme