Soutěž o balíčky zelených potravin.VÝHERCI!

27. 4. 2015
Soutěž o balíčky zelených potravin.VÝHERCI!
Cítíte se v tomto období občas unavená? Přičítáte to tzv. jarní únavě? Nejde o mýtus, ale reálný stav našeho těla, které potřebuje po zimě regeneraci. V zimě člověk přirozeně sahá k výživným a těžším jídlům, která jej mají dotovat zejména energií. Jenže tato těžká potrava velmi oslabuje trávení, a to je třeba na počátku jara obnovit. Naše tělo se v této době velmi těší na čerstvé vitamíny, enzymy, vlákninu, zkrátka první zeleninu. A to se zase odráží v tradici jarních jídel s množstvím mladých bylin. Detoxikace neboli povzbuzení trávicích procesů a nastolení nové, jarní rovnováhy jsou velmi důležitým rozjezdem do celého roku.

VÝHERCI!

Patrik C. (Praha) Radka S. (Slavičín) Vlasta U. (Ratiboř) Miluše Š. (Hodonín) Hana C. (Velké Losiny)


Nejvíce pomáhá perfektní výživa, pobyt venku a důraz na práci v přírodě. Vhodné jsou také právě zelené potraviny, čistě přírodní produkty, které navracejí člověku energii a vitalitu.

Ty může vyhrát 5 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku uvedenou níže. Balíček pro výherce obsahuje 4 doplňky stravy: Chlorella, Barley juice, Betafit, Spirulina Barley.

Jeden z balíčků vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 30., 60., 90., 120. a 150. v pořadí.

Soutěž končí 3.5.2015 o půlnoci

Klepněte pro větší obrázek

Barley juice je zelený ječmen společnosti Energy, který povzbudí metabolismus, ale navíc ještě podpoří systém jater a žlučníku a nastartuje očistu organismu. Pokud má někdo potřebu podpořit jeho účinek ještě pročištěním střeva, je vhodná jeho kombinace se sladkovodní řasou Spirulinou.

Na očistu střev od zimních prohřešků se hodí především Chlorella. Jako vynikající se také jeví doplněk stravy Betafit v tabletách, který je kombinací červené řepy a kopřivy. Obě tyto složky působí jak přes podporu trávení, tak přes metaboĺické procesy odehrávající se v ledvinách.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neshody s kolegy se kupí a vy nevíte kudy kam. Milí Berani, přestaňte lidem rozkazovat a dopřejte si solidní spolupráci. Kolegům naslouchejte a navažte s nimi lepší vztah. Nemusíte si…