SOUTĚŽ o kosmetiku Beauty Energy: Odhalte tajemství krásné pleti

SOUTĚŽ o kosmetiku Beauty Energy: Odhalte tajemství krásné pleti

Vnější krása je odrazem stavu našeho vnitřního těla a mysli, proto pečujeme nejen o pokožku, ale navracíme harmonii celému organismu. Pokud toužíme po dokonalé pleti, musíme nejdříve porozumět našemu tělu!

Opravdové tajemství se ukrývá nejen uvnitř každého z nás, ale i v každém produktu z řady pěstících krémů Renove společnosti Energy, doplněných o přírodní Visage serum se silným vyživujícím a omlazujícím efektem. Výjimečnost pleťovým krémům Renove propůjčuje základní filozofie pěti prvků tradiční čínské medicíny. Pět přípravků Renove: Artrin, Droserin, Ruticelit, Protektin a Cytovital je svým účinkem zaměřeno nejen na určitý typ pleti, ale i orgánovou skupinu, rozpoložení mysli, nebo vnitřní nerovnováhu organismu. Jednotlivé krémy na sebe navazují, vzájemně se doplňují, vyrovnávají a společně tvoří ucelený systém.

Fytoterapie

Obsah nové kosmetiky je v nejvyšší možné míře přírodní. Základem je vysoký, 16% podíl bylin macerovaných v třetihorní termální vodě ze slovenské Podhájske, která jejich účinek umocňuje svým vyváženým obsahem minerálů a stopových prvků. Osvědčené kompozice jsou složené podle druhu přípravku ze 13 až 19 léčivých bylin.

Panenské oleje

Pro podporu výživy a svěžího vzhledu pleti, doplnění vitaminů a minerálních látek, zmírnění vrásek, rovnoměrného rozprostření pigmentace a dalších účinků, které od kvalitní kosmetiky každá žena očekává, jsou k léčivým bylinám přidány vzácné rostlinné oleje lisované za studena. Pocházejí z berberských oblastí severoafrického Maroka a Tunisu.

Klepněte pro větší obrázek
www.energy.sk/cz/

Přírodní parfém

Neméně vzácné a kvalitní esence v aromaterapeutickém množství, rovněž dovážené z exotické Afriky, propůjčují každému krému výraznou, osobitou a charakteristickou vůni například jasmínu, růže nebo vanilky. Jsou nástrojem jemné terapie, která má obrovskou schopnost zasáhnout hlubokou mysl a harmonizovat vnitřní sílu. Protože obsahují samotnou podstatu bylin, jsou nejbohatšími látkami v rostlinné říši a mnohé z nich patří mezi ty vůbec nejdražší.

Bez chemie

Velice důležité je, že při výrobě krémů bylo zcela vyloučeno použití parabenů, syntetických barviv a vůní, minerálních olejů, jakýchkoliv ropných derivátů, geneticky modifikovaných organismů, chemických UV filtrů či SLS.

Pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete 100. v pořadí, vyhrajete kosmetický balíček, který obsahuje pleťový krém Ruticelit renove a Visage sérum.

Odpověď najdete v článku.

Více informací o kosmetice Beauty Energy naleznete zde.

Doporučujeme

Články odjinud