Soutěž o novou řadu profesionální vlasové péče Catwalk by Tigi. VÝHERCI!

9. 6. 2014
Soutěž o novou řadu profesionální vlasové péče Catwalk by Tigi. VÝHERCI!
Chcete mít po celé léto vlasy ve skvělé kondici? Pak jim nabídněte unikátní péči Tigi Catwalk Oatmeal & Honey, která kromě nápravy poškozených vlasů pečuje o barvu a nabízí ochranu během tepelné úpravy.

VÝHERCI!

Blažena P. (Hranice) Marie J. (Brtnice) Zdenka M. (Chomutov) Markéta N. (Ratíškovice) Pavel P. (Praha 9)


REVOLUCE V PÉČI O VLASY JE TADY!

Kolekce péče CATWALK BY TIGI se nyní pyšní zcela novým složením i novými designovými obaly. Hlavním cílem bylo dostat do produktů z kolekce CAWALK nové ještě účinější složky za pomoci nejmodernějších technologií.

Dnes už si téměř žádná žena nedokáže představit život bez barvení, fénování, kulmování či žehlení vlasů. Kromě toho však řeší poničené vlasy či vlasy bez objemu. Nechce však mít doma nepřeberné množství produktů. Očekává tedy, že péče, kterou si domů odnese ji nabídne kompletní servis.

Šampony a kondicionéry CATWALK BY TIGI plní přání všech žen. Všechny jsou kromě jiného speciálně vyvinuty k ochraně barvy a proti tepelnému poškození vlasů. Vyzkoušejte jednu z úžasných hloubkově pečujících řad.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokud máte suché a poškozené vlasy, zachrání je intenzivně vyživující řada TIGI CATWALK OATMEAL & HONEY, která vlasy důkladně regeneruje a hydratuje. Její schopnosti oceníte zejména v létě, kdy dostávají vlasy pořádně zabrat zvýšenou intenzitou UV záření a neustálým namáčením ve slané a chlorované vodě.

Soutěžíme o 5 balíčků. Jeden balíček obsahuje: TIGI CATWALK OATMEAL & HONEY pro suché a poškozené vlasy : šampon, kondicionér a masku. Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 40., 80., 120., 160. a 200. v pořadí.

Nápovědu najdete na www.tigiprofessional.com

Soutěž končí 15. 6. o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neházejte flintu do žita, i když máte pocit, že věci se nedějí úplně tak, jak byste potřebovali. Rozhodně nic není ztraceno. Pomocnou ruku vám překvapivě nabídne člověk, o kterém jste…

Nejčtenější články