Soutěž o tašky LeSportsac

15. 12. 2009
Soutěž o tašky LeSportsac
Americká značka LeSportsac je synonymem luxusu, originálního a nenapodobitelného designu a prvotřídního zpracování. Už od sedmdesátých let okupuje přední příčky nejoblíbenějších módních doplňků a není divu, že alespoň jeden model vlastní každá Američanka.

Řadí se mezi ně i ty největší hvězdy světového showbusinessu jako Paris Hilton, Gwen Stefani, Carmen Electra, Halle Berry nebo Catherine Zeta-Jones.

Pevný nylon se dá prát a vydrží léta, řada vzorů je tak široká, že si vyberete, ať máte ráda vzory kytiček, zvířat nebo spíše střídmé barvy. Obsahují řadu kapsiček a množství modelů je skutečně veliké – od velkých nákupních nebo cestovních tašek po kabelky do ruky až po peněženky nebo kosmetické taštičky.

Tašky LeSportsac jsou již nějaký měsíc v prodeji v našich obchodech, nově také na oficiálním e-shopu http://www.urbanlux.cz>www.urbanlux.cz, takže si je můžete pořídit, i když bydlíte mimo velká města.

Soutěž

Tašky může x z vás získat zdarma v naší soutěži, když správně odpovíte na otázku:

Nápovědu hledejte na http://www.urbanlux.cz>www.urbanlux.com

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento víkend nebude zrovna pohodový a do všech domácích prací se budete doslova nutit. Hlavně nepropadejte depresivní náladě! Vždyť se můžete potěšit mnoha hezkými věcmi. Neberte životní…