[Soutěž] Past na muže

14. 10. 2015
[Soutěž] Past na muže | Zdroj: Shutterstock
Většina mužů tvrdí, že první, co je na ženách zaujme, jsou jejich oči. Málokterý z nich však přizná, že ještě větší přitažlivost než cudný pohled má vosí pas a ňadra dmoucí. My ženy jim zase neříkáme, že o tom dávno víme a děláme všechno pro to, aby pohled na nás byl co nejpřitažlivější.

Být sexy není zločin. O tom věděly již ženy v mladší době kamenné a předbíhaly se, která navleče menší obruč, jež by jí zmenšila pas. Nezbytným doplňkem krásy ženské postavy se ale na dlouhá období stal korzet. Teprve z něho se vyvinula podoba podprsenky, jakou známe dnes. Tento ďáblův nástroj pochopitelně není dílem nikoho jiného než zase ženy.

Správný výběr podprsenky je věda. Nejenže nás má vymodelovat do žádoucích tvarů, ale v případě většího poprsí nám pomůže od bolesti zad. Pečlivým výběrem vhodné podprsenky můžeme dokonce předejít i zbytečné či předčasné plastice prsou.

Jak si tedy vybrat podprsenku, která nám bude sedět? Stačí si zapamatovat několik rad, co by ideální podprsenka dělat neměla. Podprsenka by neměla vzadu vylézat nahoru. Neměla by být příliš volná a neměla by nám způsobovat otlaky či zmačkanou kůži. Neměla by nás ani tlačit a v žádném případě bránit v dýchání. Podprsenku, ze které vám poprsí přetéká, rovnou odložte.

Pokud i vy chcete být sexy, soutěžte dnes s námi o 3 noční košilky od Eurofashion, spol. s r. o.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je tady pátek a vy se stále profesně ždímáte. Naštěstí dokončíte veškeré úkoly, které jsou nutné. Nadřízený vás určitě pochválí a odměny k výplatě budou sladké. Už nyní myslíte, co dělat o…

Nejčtenější články

Doporučujeme