Soutěž pro Vaše zuby s ústní sprchou WaterPik!

14. 6. 2010
Soutěž pro Vaše zuby s ústní sprchou WaterPik!
Jak dosáhnout zdravějších zubů a dásní? Řešení přináší domácí fitness pro Vaše zuby a dásně pomocí ústní sprchy WaterPik. Pulsující vodní paprsek účinně vyčistí klasickým kartáčkem těžko dostupná místa, jako jsou mezizubní prostory nebo okolí dásní. Vodní paprsek příjemně a zároveň šetrně masíruje dásně. Díky této komplexní péči předchází používání ústní sprchy vzniku zubního kamene, kazu nebo zánětu dásní. A Vaše zuby zůstanou déle zdravé a krásné.

Fitness pro každého Pulsující vodní paprsek ústní sprchy WaterPik účinně narušuje strukturu zubního plaku a odstraňuje zbytky potravin. Tím, že dokonale vyčistí i jinak těžko dostupné prostory, působí i zde preventivně proti vzniku zubního kazu, zubního kamene, zánětu dásní a paradentóze. Další velmi významnou vlastností sprchy je její masážní účinek. Proud vody tryskající v krátkých pulsacích stimuluje a masíruje dásně. Výsledkem je zesílení a zpevnění dásní. Zdravé dásně jsou pak více odolné proti vzniku zánětu. Vodní paprsek pulzuje 1200x za minutu a jeho tlak lze regulovat podle individuálních požadavků až v deseti stupních od nejemnějšího po nejsilnější. Každý si tak může zvolit nejpříjemnější sílu masáže.

Krvácejí Vám dásně? Krvácení dásní je často příznakem začínajícího nebo rozvinutého zánětu dásní. V případě zánětu dásní je právě ústní sprcha ideálním pomocníkem při jeho léčbě. Výsledky studií jednoznačně prokázaly výrazný léčebný efekt a snížení příznaků zánětů dásní při používání ústní sprchy s roztokem obsahující antibakteriální výplach s chlórhexidinem. Pomocí vodního paprsku se antibakteriální roztok cíleně aplikuje k okrajům dásní a účinně tak snižuje bakteriální povlak. Účinně tak snižuje koncentraci škodlivých toxinů a kyselin. Tryskající vodní paprsek také stimuluje a masíruje dásně, takže dochází k výraznému snížení jejich krvácivosti (cca po 14 dnech denní irigace) a ke zvýšení mikrocirkulace krve a léčbě zánětu.

Vodní sprcha WaterPik Ústní irigátor Waterpik má již více než padesátiletou tradici a je jedním z nejdoporučovanějších irigátorů, kterému důvěřuje mnoho zubních lékařů na celém světě. Nejnovější typ WP100 WaterPik ULTRA má bohaté příslušenství obsahující různé typy trysek pro každého i pro větší domácnost. Klasické ergonomické trysky jsou určené pro základní irigaci a masáž dásní, v balení jsou tři, barevně odlišené pro každého člena rodiny. Ve stejném množství a také barevně odlišené, jsou speciální trysky ve tvaru lžíce, které jsou určené pro očistu jazyka. Očista je jazyka je také velmi důležitá, protože právě zde se daří až 80% bakterií, které mají často za následek zápach z úst. Balení obsahuje navíc ortodontickou trysku, která je určená pro čištění ortodontických rovnátek. Součástí balení je také speciální tryska pro výplachy parodontálních chobotů, která slouží pro cílenou aplikaci antibakteriálního roztoku přímo do těchto kapes podél zubů, kde se drží bakterie způsobující pokročilé záněty. Vodní paprsek tryská 1200x za minutu a jeho tlak lze regulovat v deseti stupních, od 5 do 90 psí.

Soutěžte o 3 nejnovější typy ústní sprchy WaterPik ULTRA WP100 s desetistupňovou regulací a bohatým příslušenstvím. Vyhrává každá 20. čtenářka v pořadí, která správně odpoví na otázku. Výherkyněmi se tedy stane 20., 40. a 60. soutěžící.

Odpověď hledejte na stránkách společnosti Profimed www.profimed.cz

Pravidla soutěže naleznete ZDE.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Musíte si říct, že jste na prvním místě jen vy. Jen tak to dotáhnete daleko. Podporu od rodiny nemáte, ale vlastní síly postačí. Přihlaste do nějakého vzdělávacího programu. Ve společnosti…

Nejčtenější články

Doporučujeme