[Soutěž] Stále mladí

13. 10. 2015
[Soutěž] Stále mladí | Zdroj: Shutterstock
Kůže tvoří přirozenou bariéru mezi naším vnitřním prostředím a vnějším světem. Nejenže je největším orgánem našeho těla, ale plní též funkci ochrannou a čistící. Stav naší pokožky tedy odráží celkový stav našeho organismu. Chceme-li být zdraví a také zdravě na okolí působit, musíme své pokožce věnovat náležitou péči.

Lidský organismus je více než z poloviny tvořen vodou. To platí i pro kůži. Začne-li být kůže suchá, dává nám tělo signál, abychom mu urychleně dodali potřebné tekutiny. Vodu do organismu můžeme doplňovat buď zevnitř, nebo zvenku.

Příčin dehydratace kůže bývá hned několik. Nízký příjem tekutin, nadměrné slunění, vliv klimatizace, ale též mytí rukou a obličeje v chlorované vodě.

Při pohledu na člověka je zpravidla pleť tím prvním, čeho si všímáme. Každá žena chce na své okolí působit přirozeně a co nejlépe. Efektu hebké pokožky docílíme jednoduše pravidelným používáním nejrůznějších hydratačních krémů a ostatních hydratačních prostředků.

Velmi dobře se osvědčily minerální vody ve spreji, hydratační masáže či hydrolifting.

Nejúčinnějším prostředkem k udržení mladé pleti však stále zůstává dostatečný příjem tekutin. Denně by měl člověk vypít alespoň dva litry pramenité vody. Bez dostatečného příjmu tekutin předčasné stárnutí pokožky nezastavíte.

Pokud si chcete i Vy zachovat stále svěží pleť, soutěžte dnes s námi o kosmetiku značky MARK DISTRI.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nástup do úterního pracovního procesu překvapí všechny kolem vás a nejvíc vás samé. Nic pro vás není problém, a navíc rozdáváte fantastickou náladu. Dokonce uvažujete o nějakém kurzu.…

Nejčtenější články

Doporučujeme