Soutěž: Vyhrajte 10 balíčků výživových doplňků. VÝHERCI!

4. 11. 2013
Soutěž: Vyhrajte 10 balíčků výživových doplňků. VÝHERCI!
V dnešní souteži můžete vyhrát jeden z deseti balíčků plných vitamínů. V každém balíčku najdete 2 produkty výživových doplňků od firmy Noventis.

VÝHERCI: Simona K. (Havířov), Tereza C. (Kostelec nad Černými lesy), Zdeňka H. (Třebíč), Marie D. (Šternberk), Anna J. (Tábor), Tomáš N. (Chomutov), Anna Ř. (Praha 7), Lenka B. (Havířov-Město), Marie Š. (Praha 9), Karla K. (Holešov)


Rakytníkový olej = zdravé sliznice v těle

„Kdo maže, ten jede!“ – Jistě, naše tělo není žádný stroj, kde dochází ke korozi nebo zatuhnutí spojů. Pokud nám ale správně nefungují sliznice, tak stejně jako stroj, který nikdo nemaže, skončíme brzy ve „starém železe“. Stroj potřebuje pravidelný servis, lidské tělo zase silnou imunitu.

Slovo „imunita“ pochází z latinského jazyka a znamená odolnost a nedotknutelnost. Náš organismus je neustále vystavován kontaktu škodlivin a choroboplodných zárodků. A právě zdravá kůže a sliznice jsou alfou a omegou pro naši imunitu. Zdravé sliznice brání pronikání škodlivin do organismu a plní tak funkci obranného štítu před nemocemi.

Sliznice = vrstva buněk vystýlající všechny duté orgány a tělesné otvory komunikující se zevním prostředím. Poskytuje mechanickou ochranu tkání uložených pod ní a chrání tělo před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Rakytník řešetlákový je trnovitým keřem pocházejícím z Asie, kde se také od pradávna využívá v tradiční medicíně. Po staletí je využíván v tibetské, ruské, ayurvédské i čínské medicíně. Rakytník vyniká především svými regeneračními vlastnostmi a obsahem komplexu všech důležitých vitamínů i dalších bioaktivních látek, které charakterizují jeho nejužitečnější využití v péči o lidské zdraví a regeneraci tkání.

Moderní výzkumy ukázaly, že rakytníkový olej je bohatý na vitamíny (A, B, C,D, E, K, P.), ale zejména nenasycené mastné kyseliny (omega 3-6-9). Rakytník je však také unikátní pro svůj obsah vzácné omega 7 nenasycené mastné kyseliny. Dále obsahuje betakaroteny, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli.

Poznatky z posledních let také poukazují na klíčovou roli vitaminu D pro zachování správné funkce imunitního systému. (Rakytníkový olej + vitamín D obsahuje 50% doporučené denní dávky vitamínu D v 1 kapsli).

100% Rakytníkový olej získaný šetrnou CO2 extrakcí:

 • při extrakci dochází pouze k šetrným tepelným zákrokům, aplikovatelným i na citlivé látky
 • získané produkty neobsahují žádné zbytky rozpouštědla – získává se nejčistší možný extrakt
 • přírodní látky se dají získat bez ztráty aroma
 • pro svou čistotu dovoluje extrakt široké využití – i v potravinářském a farmaceutickém průmyslu
 • neobsahuje barviva ani cukr
 • je vyvážený barvou a složením

Rakytníkový olej je doporučován pro udržení zdravého stavu sliznic:

 • Trávicího systému (žaludek, střeva)
 • Urogenitálního systému (suchá vagína, opakující se problémy močových cest)
 • Sucho v ústech (následek léčby např. anticholinergiky)
 • Suché oko (vlivem stárnutí, léčby nebo přetěžování prací na PC)
 • Zdravá a krásná pokožka

Vitamín D:

 • Je nezbytný pro zachování správné funkce imunitního systému.
 • Většinu vitamínu D si organismus vytváří tehdy, pokud je pokožka vystavená slunečnímu záření.
 • Téměř polovina populace trpí nedostatkem vitamínu D. Důvodem je neustálý pobyt v uzavřených místnostech, strach ze škodlivého vlivu slunečního záření a používání opalovacích krémů s velmi vysokým ochranným faktorem.

Měsíční kúra pro vaše zdraví

Rakytník

 • Podporuje imunitní, kardiovaskulární a trávící systém
 • Podporuje zachování zdravého stavu kůže a sliznic

Rakytníkový olej + vitamín D užívejte pro:

 1. zdravý imunitní systém
 1. krásnou a zdravou pokožku
 1. zdravé srdce a trávení
 1. obsah vitamínu D posiluje zdravou funkci imunity
 1. obsah vitamínu E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Pokud chcete vyhrát jeden z deseti balíčků od firmy Noventis, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

V každém balíčku najdete 2 z těchto výživových doplňků: Rakytník, Gingko biloba, Ostrovidky, Koenzym Q 10. Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180. a 200. v pořadí.

Nápovědu najdete zde.

Soutěž končí 10. listopadu o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina pracovního týdne s sebou přinese jistou změnu. Na šéfovy nároky neberete zřetel a pracujete sami pro sebe. Nadřízený vás velice zklamal, proto s ním nechcete mít nic moc…