Soutěž: Vyhrajte 5 make-upů Miracle Air de Teint od značky Lancôme. VÝHERCI!

28. 1. 2014 Reklama
Značka Lancôme Vám představuje Miracle Air de Teint, nový, neuvěřitelně vzdušný zkrášlující make-up. V čem se ukrývá jeho tajemství?

VÝHERCI: Zuzana L. (Slapy), Anna S. (Praha 6), Iva N. (Praha 3), Ilona V.(Krušovice), Radka M. (Broumov)


Zatímco většina make-upů se skládá z vody, oleje a velmi hustých, kompaktních částeček, Miracle Air de Teint obsahuje novou generaci těchto částic. « zázračné částice Miracle » s nízkou hustotou, jsou protkány tisíci malými průduchy, kterými volně cirkuluje světlo i vzduch.

Díky této jedinečné textuře je pokožka okamžitě vyhlazená a nedokonalosti jsou skryty pod vzdušným závojem. Pleť září přirozeností, neleskne se a není zatížena nánosy líčidel.

Objevte jedinečný Miracle Air de Teint: na pokožce neucítíte téměř nic, ale rozdíl uvidíte okamžitě.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

PROLNUTÍ ODSTÍNŮ

Čeho se ženy, které používají make-up, bojí nejvíce? Toho, že vyberou špatný odstín a místo přirozeného make-upu budou mít na tváři masku. Díky svému ultra lehkému složení zaručí Miracle Air de Teint perfektní make-up a transparentní krytí. Pleť dokonale sjednotí, zároveň ale respektuje její jedinečnost. Make-up se prolne s pokožkou, s 9 dostupnými odstíny, se prostě nemůžete zmýlit.

ZÁŘIVÁ AMBASADORKA

Krásná, zářivá, oslnivě přirozená…taková je ambasadorka make-upu Miracle Air de Teint oskarová herečka Penélope Cruz, která je v kampani zahalená do téměř neviditelného závoje nového make-upu Miracle Air de Teint.

Odpověď na otázku najdete na těchto stránkách.

Pět z vás, které správně odpoví na soutěžní otázku, odměníme touto kosmetickou novinkou! Hrajeme o 5 make-upů Miracle Air de Teint, odstín 03.

Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 40., 80., 120., 160. a 200. v pořadí.

Soutěž končí 2.února o půlnoci.

Témata článku:   
Měření PR:

Komentáře

Horoskopy

Chaotický týden se blíží ke svému konci a vám se honí hlavou spoustu věcí. Zase to s přemýšlením nepřehánějte a nadopujte se dobrou náladou. Pokud jste stále svobodní, běžte svému štěstí…

Nejčtenější články

Doporučujeme