Soutěž: Vyhrajte DonnaNAILS – specializovanou kúru pro své nehty! VÝHERCI!

15. 9. 2014
Soutěž: Vyhrajte DonnaNAILS – specializovanou kúru pro své nehty! VÝHERCI!
Ruce na vás prozradí mnohé, zejména pak vaše nehty. Pokud jsou na nich zbytky starého laku, jsou polámané, neudržované nebo se na nich podepsala plíseň, dobrou vizitku vám neudělají. Jak je tedy povýšit na šperk, který vaše ruce ozdobí?

VÝHERCI: Lucie V. (Teplice) monika j. (Přerov) Ludmila J. (Otice) Jindřich L. (Rychnov nad Kněžnou) Jana K. (Liberec) Jana P. (Třebíč) Vladimíra B. (Pečky) Michal V. (Most) Milena U. (Jablůnka) Veronika Z. (Třebíč) Barbora K. (Hodonín) věra s. (semice) Alena C. (Vodňany) Ladislava N. (Pardubice)


Odpovědí nejsou gelové nehty, které většinu mužů spíše odpuzují a nejsou k vašim přirozeným nehtům příliš šetrné. Navíc se pod ně mohou dostat zárodky plísně a postarat se o nepěknou infekci, která vám na kráse rozhodně nepřidá. Spolehněte se proto na přirozenou krásu svých vlastních nehtů!

Jak na kvalitní nehty

Pokud jsou ty vaše spíše lámavé, třepivé nebo příliš slabé, zaměřte se na jejich výživu. Odborníci totiž tvrdí, že vnitřní výživa má na kvalitu nehtů velký vliv. Pokud je problém s nedostatkem živin, bílkovin, stopových prvků, vápníku, hořčíku nebo železa, mohou se nehty více lámat, mít na sobě bílé flíčky nebo různé drážky. Kromě pestré stravy je vhodné podpořit své nehty v cestě za krásou i specializovaným přípravkem z lékárny.

Klepněte pro větší obrázek

Vyzkkoušejte unikátní a uživatelkami ověřený doplněk stravy DonnaNAILS, který vám přináší komplexní cílenou péči o vaše nehty a kůži kolem nehtů. Tento přípravek obsahuje unikátní komplex NailsRepair&Protect TM s extra vysokým množstvím biotinu, histidinu a dvěma odlišnými formami selenu pro přirozený růst, pevnost, pružnost, odolnost a ochranu nehtů náchylných k nehtovým mykózám. Více informací o tomto unikátním produktu naleznete na stránkách www.zlekarny.cz .

Tento přípravek nyní zakoupíte ve svých lékárnách v LIMITOVANÉ EDICI s EXKLUZIVNÍM DÁRKEM! Tříměsíční kúra obsahuje kvalitní skleněný pilník od Qualisoft se SWAROVSKI® ELEMENTS.

Hrajeme o 14 x dvouměsíční balení DonnaNAILS - 60 tbl. Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180., 200., 220., 240., 260. a 280. v pořadí.

Soutěž končí 21.9. o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Aktuálně prožíváte šťastné období a nic závažného neřešíte. Trable nehrozí v profesní sféře ani v osobní rodině. Ba právě naopak jste v hledáčku opačného pohlaví a děláte věci tak, jak…