Soutěž: Vyhrajte doplněk stravy DonnaNAILS určený k péči o nehty. VÝHERCI!

19. 5. 2014
Soutěž: Vyhrajte doplněk stravy DonnaNAILS určený k péči o nehty. VÝHERCI!
Ženské ruce a s nimi i nehty jsou odpradávna symbolem krásy. Právě proto jim filmové hvězdy a topmodelky věnují takovou pozornost. Naučte se od nich ten tajný fígl, jak dosáhnout krásných nehtů!

VÝHERCI: Markéta C. (Zlín) Jindřiška M. (Horní Bečva) Jitka B. (Žacléř) Jana Z. (Slaný) Jaromír K. (Hrádek nad Nisou) Hana P. (Praha 9) Vladislava N. (Praha 10) Věra H. (Uhlířské Janovice) Martin Z. (Třebíč) Verča B. (Ústí nad Labem) Nada J. (Planá nad Lužnicí) Simona P. (Chomutov) Dana B. (Praha 3) ivana v. (podebrady)


To tajemství nespočívá v umělých nehtech ani v moderních barvách luxusních laků, ale ve správné výživě. Pokud je problém s nedostatkem živin, mohou se nehty více lámat, třepit se, mít na sobě bílé flíčky nebo různé drážky. A to jim rozhodně na krásnějším vzhledu nepřidá. Nehtové mykózy jsou pak velmi vážnou komplikací, která se může během roku několikrát vrátit a nehty poznamenat nehezkými deformacemi.

Abyste tomu zabránily a daly svým nehtům vše, co potřebují ke svému zdraví a kráse, je třeba se zaměřit na pestrou stravu, která by měla tyto důležité látky přirozeně obsahovat. Svou snahu můžete podpořit i vhodným přípravkem z lékárny.

DonnaNAILS je první specializovaný doplněk stravy určený k péči o nehty na rukou a nohou. Přípravek obsahuje unikátní komplex NailsRepair&ProtectTM s extra vysokým množstvím biotinu, histidinu a dvěma odlišnými formami selenu pro přirozený růst, pevnost, pružnost, odolnost a ochranu nehtů náchylných k nehtovým mykózám. Více informací o tomto unikátním produktu naleznete na stránkách www.zlekarny.cz .

Tento přípravek nyní zakoupíte ve svých lékárnách v LIMITOVANÉ EDICI s EXKLUZIVNÍM DÁRKEM!

Tříměsíční kúra obsahuje jako dárek kvalitní skleněný pilník od Qualisoft s krystaly SWAROVSKI® ELEMENTS.

Soutěžíme o 14 balení DonnaNAILS 60 tbl. Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180., 200., 220., 240., 260. a 280. v pořadí.

Nápovědu a více informací najdete na www.zlekarny.cz

Soutěž končí 25.5.2014 o půlnoci.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno si přispíte, protože jste celí rozlámaní. Přisuzujete to včerejším sportovním aktivitám, ale souvisí to s úbytkem vitality. Omezení možností přijde až zítra, ale už dnes byste se na…

Nejčtenější články

Doporučujeme