Soutěž: Vyhrajte kosmetický balíček od společnosti BIODERMA! VÝHERCI!

25. 2. 2014
Soutěž: Vyhrajte kosmetický balíček od společnosti BIODERMA! VÝHERCI!
Snad každá žena, a nejen ona, chce mít krásnou a zdravou pleť. Možná dvojnásob to platí pro mastnou či problematikou pokožku. Problém s tímto typem kůže má v dnešní době čím dál tím větší skupina lidí. Projevuje se nadměrnou tvorbou kožního mazu, pokožka je stále lesklá s rozšířenými póry.

VÝHERCI: Michaela H. (Hradec Králové) Olga R. (Mohelnice) Jana S. (Valašské Meziříčí) Alena M. (Teplice) Dana G. (Krouna)


Může se na ni objevit i akné, ale není to podmínkou. Na typ a kvalitu pokožky má velký vliv genetická dispozice, nesprávná hygiena, stres, špatný životní styl či zvolená kosmetika. Správnou péčí lze zmírnit negativní vliv všech těchto faktorů. Myslet bychom měli hlavně na pravidelnou a dokonalou hygienu. Pokud nás trápí akné, neměli bychom vytlačovat pupínky a zvolit správnou dermokosmetiku.

Laboratoire BIODERMA nabízí pomoc v boji s akné, lesknoucí se pletí i občasnými nedokonalostmi. Řada SÉBIUM s unikátním patentem Fluidactiv®, dokáže regulovat tvorbu mazu tak, aby naše pokožka nebyla zatěžovaná a produkovala mazu jen tolik, kolik je potřeba. Působí proti ucpávání kožních pórů a následně možnosti vzniku akné. Nabízí jak produkty na hygienu, na pravidelnou i doplňkovou péči.

Novinka SÉBIUM maska s gumujícím efektem vhodně doplní běžnou péči o pleť. Odstraňuje nečistoty a reguluje množství kožního mazu, má okamžitý zmatňující účinek. Obsahuje látky, které pokožku ozdravují a čistí. Stahuje póry, působí antibakteriálním účinkem. Zaručí vám dokonalý peelingový efekt bez použití mikročástic. Neobsahuje alkohol.

Klepněte pro větší obrázek

Spojením všech těchto účinků společně s “gumujícím efektem“ a jemnou texturou pomáhá odstranění nečistot, zjemňuje a zmatňuje pokožku. Nejlepšího výsledku dosáhnete aplikací na odlíčenou a suchou pleť. Jemnými a krouživými pohyby se maska vtírá do pokožky, pro dokonalý gumující efekt. Po té se opláchne vodou. Maska se aplikuje 1 – 2 krát týdně.

Tak proč si nevytvořit s aplikace masky svůj vlastní rituál?

Pět z vás, které správně odpoví na soutěžní otázku, odměníme kosmetickým balíčkem (Sebium H20 250, Sebium maska, Sebium Hydra)

Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 40., 80., 120., 160. a 200. v pořadí.

Soutěž končí 2.března o půlnoci.

Kosmetika Bioderma k dostání exkluzivně v lékárně

Pomáháme pokožce obnovit její přirozené mechanismy. Laboratoire Bioderma. www.bioderma.com

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Kvůli zítřejšímu úplňku nejste ve své kůži a bolí vás každá kost v těle. V tomto období byste neměli podléhat náročným sportům ani fyzické práci. Nejhorší na tom jsou kolena a klouby, jako…