Soutěž: Vyhrajte moderní tablety a chytré telefony z řady Op3n dott. VÝHERCI!

19. 1. 2015
Soutěž: Vyhrajte moderní tablety a chytré telefony z řady Op3n dott. VÝHERCI!
Chytrá zařízení jsou praktickými pomocníky, kteří nám usnadní práci a přináší i spoustu zábavy. Odpovězte na soutěžní otázku a získejte svůj chytrý telefon, nebo tablet z řady Op3n dott od společnosti Tesco.

Chytrý telefon: Jarek P. (Halenkovice), Pavla D. (Brno-Žabovřesky)

Tablet: Anna N. (Lázně Bohdaneč), Mirka N. (Skalička)


Tablety a chytré telefony využijeme jak pro pracovní a praktické záležitosti, tak je oceníme ve svém volném čase. Zařízení z řady Op3n dott kombinují elegantní design, vysoký výkon a výborné technické specifikace.

Zábava na cestách

Při čekání na tramvaj nám chytré zařízení zkrátí dlouhou chvíli, kterou můžeme věnovat četbě naší oblíbené e-knihy, hraní her nebo surfování na internetu. S kamarádkami se zase spojíme jednoduše a rychle pomocí chatu. A zatímco na ně čekáme v kavárně, rovnou si můžeme přečíst nejnovější zprávy či nakoupit on-line. Zařízení značky Op3n dott navíc vynikají velkými obrazovkami, které oceníme při sledování filmů třeba během delšího cestování.

Selfie i snímky do rodinného alba

Samozřejmostí je zadní a přední fotoaparát. Ten se hodí především pro pořizování kvalitních fotografií a videí, u telefonu ale také pro videohovory. V tabletu i smartphonu Op3n dott najdeme již nainstalovanou například knihovnu, filmy a hry, obě zařízení navíc umožňují přístup k více než milionu různých aplikací.

Hry nebo výukové programy pro děti

Chytrá zařízení od společnosti Tesco ocení ale i děti. S tablety i smartphony si užijí hraní her, se kterými mohou rozvíjet svůj postřeh a fantazii. Aplikace pro výuku jazyků jim zase zábavnou formou pomůže s učením slovíček.

Právě teď máte možnost vyhrát 2 chytré telefony a 2 tablety. Telefony vyhrávájí soutěžící, kteří odpovědí správně na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 30. a 60. Tablety vyhrávájí soutěžící, kteří odpovědí správně na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 90. a 120.

Soutěž končí 25.1. o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Citovou spřízněnost provází větší vášeň, takže se ocitáte na vrcholu blaha, vaří se ve vás přemíra krásných emocí. Dnešní den je velmi vhodný pro sdílení společných zájmů či koníčků,…

Nejčtenější články

Články odjinud