Soutěž: Vyhrajte moderní tablety a chytré telefony z řady Op3n dott. VÝHERCI!

19. 1. 2015
Soutěž: Vyhrajte moderní tablety a chytré telefony z řady Op3n dott. VÝHERCI!
Chytrá zařízení jsou praktickými pomocníky, kteří nám usnadní práci a přináší i spoustu zábavy. Odpovězte na soutěžní otázku a získejte svůj chytrý telefon, nebo tablet z řady Op3n dott od společnosti Tesco.

Chytrý telefon: Jarek P. (Halenkovice), Pavla D. (Brno-Žabovřesky)

Tablet: Anna N. (Lázně Bohdaneč), Mirka N. (Skalička)


Tablety a chytré telefony využijeme jak pro pracovní a praktické záležitosti, tak je oceníme ve svém volném čase. Zařízení z řady Op3n dott kombinují elegantní design, vysoký výkon a výborné technické specifikace.

Zábava na cestách

Při čekání na tramvaj nám chytré zařízení zkrátí dlouhou chvíli, kterou můžeme věnovat četbě naší oblíbené e-knihy, hraní her nebo surfování na internetu. S kamarádkami se zase spojíme jednoduše a rychle pomocí chatu. A zatímco na ně čekáme v kavárně, rovnou si můžeme přečíst nejnovější zprávy či nakoupit on-line. Zařízení značky Op3n dott navíc vynikají velkými obrazovkami, které oceníme při sledování filmů třeba během delšího cestování.

Selfie i snímky do rodinného alba

Samozřejmostí je zadní a přední fotoaparát. Ten se hodí především pro pořizování kvalitních fotografií a videí, u telefonu ale také pro videohovory. V tabletu i smartphonu Op3n dott najdeme již nainstalovanou například knihovnu, filmy a hry, obě zařízení navíc umožňují přístup k více než milionu různých aplikací.

Hry nebo výukové programy pro děti

Chytrá zařízení od společnosti Tesco ocení ale i děti. S tablety i smartphony si užijí hraní her, se kterými mohou rozvíjet svůj postřeh a fantazii. Aplikace pro výuku jazyků jim zase zábavnou formou pomůže s učením slovíček.

Právě teď máte možnost vyhrát 2 chytré telefony a 2 tablety. Telefony vyhrávájí soutěžící, kteří odpovědí správně na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 30. a 60. Tablety vyhrávájí soutěžící, kteří odpovědí správně na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 90. a 120.

Soutěž končí 25.1. o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Momentálně neexistuje úkol, který byste nedokázali splnit. Šéfovi se líbí váš přístup, chování i kreativní myšlení. Máte všechna esa v rukávu, a proto byste toho měli využít na sto…

Nejčtenější články

Doporučujeme