Soutěž: Vyhrajte přírodní léčebnou a pečující kosmetiku Only PapaYA. VÝHERCI!

9. 12. 2013
Soutěž: Vyhrajte přírodní léčebnou a pečující kosmetiku Only PapaYA. VÝHERCI!
Chcete-li dopřát vaší pokožce tu nejlepší možnou péči, vsaďte na pravidelné používání přípravků s kvalitními přírodními ingrediencemi. Na český trh právě přichází nová značka přírodní léčebné a pečující kosmetiky Only PapaYA, která nabízí přípravky s výtažky z exotické papáje. Šest z vás má možnost vyhrát jeden z produktů této řady.

VÝHERCI:

Katka Č. (Horní Bečva) Lenka B. (Havířov-Město) Míla G. (Bílovec) Eva H. (Most) Ilona V. (Krušovice) Markéta B. (Třešť)


Tento tropický zázrak využívali lidé pro léčbu nejrůznějších neduhů od pradávna. Papája totiž obsahuje důležitý enzym papain, který mimo jiné podporuje trávení a působí protizánětlivě.

Produkty přírodní kosmetiky Only PapaYA působí blahodárně doslova na celé tělo. Mají antioxidační účinky a napomáhají k ochraně před záněty a bakteriemi, dodávají pokožce potřebnou hydrataci, některé z nich napomáhají k urychlení regenerace sekundárních projevů ekzémů, lupénky či diabetických a bércových vředů, proleženin, špatně se hojících ran.

Kosmetika je vhodná zejména pro suchou, citlivou či poškozenou pokožku. Všechny přípravky jsou australského původu a vyrábějí se pomocí jedinečné technologie, díky níž je v nich zachováno vysoké procento cenného extraktu z čerstvých plodů papáje.

Přírodní kosmetika Only PapaYA je vhodná pro ty, kteří dbají na prevenci proti stárnutí kůže a ocení ji ženy i muži s problematickou pletí. Přípravky oceníte také ve chvíli, kdy máte nějaké povrchové poranění typu řezných ran, odřenin či popálenin.

Svůj podíl na tom, že bude kosmetika Only Papaya dostupná v Česku, má zpěvák Petr Janda. Tváří značky se stala jeho dcera Marta.

„To že jsem tváří produktu Only PapaYA je naprosto logické. Zaprvé papáju miluju a za druhé je to rodinný podnik. Táta se mě zeptala já tomu produktu věřím, tak proč ne. Sama produkty Only papaYA používám. Začalo to, když jsem se po návratu z Austrálie odřela. Táta mi ránu namazal a opravdu se to zahojilo perfektně! Navíc mi ukazoval u všech známých a jejich dětí, jak se po namazání hojí všechny rány, popáleniny a podobně. Jelikož já sama jsem maminka, tak na takovéto zázraky chci věřit. Mám dobrou zkušenost a líbí se mi to,“ říká Marta Jandová.

Klepněte pro větší obrázek

Šest šťastných výherců se může těšit na pleťový krém nebo sérum z této řady.

Papaya pleťový krém

Pleťový krém s extraktem papáji a acai zaručuje zdravý a mladistvý vzhled, pružnost a pevnost pokožky. Krém vyživuje, revitalizuje a zklidňuje suchou, vysušenou a citlivou pokožku. Na rozdíl od ostatních pleťových krémů navíc dosahuje díky vysokému obsahu extraktu papáji skvělých výsledků u akné, vyrážek a jiných kožních onemocnění.

Papaya sérum

Papaya sérum obsahuje největší množství papáji ze všech produktů řady Only PapaYA. Množství extraktu přesahuje 80 %. Díky vysokému obsahu účinných látek sérum zabraňuje tvorbě vrásek a zpomaluje proces stárnutí. Přináší omlazující a zvlhčující účinky a pomáhá léčit citlivou, suchou či podrážděnou pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Nápovědu i více informací o produktech a značce ONLY PAPAYA najdete na www.onlypapaya.cz

Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 40., 80., 120., 160., 200. a 240. v pořadí.

Soutěž končí 15.12. o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pijte převařenou vodu s mátou. Díky převaření nebudete mít nepříjemné pocity v žaludku a zlepšíte si trávení. Nehledě na to, že máta má uklidňující účinky. Celkové zklidnění vám pomůže…