Soutěž: Vyhrajte s iPILOT jedinečný zážitek. VÝHERCI!

8. 12. 2014
Soutěž: Vyhrajte s iPILOT jedinečný zážitek. VÝHERCI!
Máte rádi netradiční zážitky a zajímavé dárky plné dobrodružství? Přemýšlíte, čím originálním obdarovat o letošních Vánocích vaše blízké nebo kamarády? Pak je tu pro vás soutěž o voucher na nezapomenutelný čas strávený v realistickém leteckém simulátoru iPILOT, který je využíván mimo jiné pro školení profesionálních pilotů.

VÝHERCI: voucher v hodnotě 3 999 Kč: Irena V. (Děčín), Milan J. (Brno)

voucher v hodnotě 1 990 Kč: Dagmar J. (Břeclav)


Pokud správně zodpovíte níže uvedenou soutěžní otázku a vyhrajete, budete si moci na simulátoru vyzkoušet řízení letadla Airbus A320 za asistence zkušeného instruktora.

Můžete si užít simulovaný let a záleží jen na vás, jakou destinaci si pro vzlet a přistání vyberete z nabídky 24 000 letišť - od londýnského letiště Heathrow až po honkongský Kai Tak. První dva výherci získají voucher v hodnotě 3 999 Kč na hodinový zážitek v simulátoru iPILOT. Třetí se může těšit na hodinový noční let v hodnotě 1 990 Kč. Pilotování se nemusí bát ani ti nejmenší - simulátor iPILOT je přístupný již od šesti let. Více informací o simulátoru iPILOT najdete na www.flyipilot.cz.

Soutěžící, jejichž správné odpovědi dorazí v pořadí jako 30. a 60., vyhrávají voucher v hodnotě 3 999 Kč, soutěžící s 90. správnou odpověďí získává voucher v hodnotě 1 990 Kč.

Soutěž končí 14.12.2014 o půlnoci

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zůstaňte nohama pevně na zemi a zocelte se. Poslední dny nemáte tolik energie a do všeho se musíte nutit. Naštěstí nad vámi bdí Merkur, který vám dopřává hromadu motivace. Profesní oblast…