Soutěž: Vyhrajte specializovanou péči o své nehty DonnaNAILS! VÝHERCI!

21. 7. 2014
Soutěž: Vyhrajte specializovanou péči o své nehty DonnaNAILS! VÝHERCI!
Ženské ruce a s nimi i nehty jsou odpradávna symbolem krásy. Právě proto jim filmové hvězdy a topmodelky věnují takovou pozornost. Naučte se od nich ten tajný fígl, jak dosáhnout krásných nehtů!

VÝHERCI: Kateřina J. (Boskovice) Hana P. (Hranice) Jan W. (Pardubice) Růžena G. (Petrovice) Leopold V. (Horní Bečva) Irena P. (Praha 5) Lenka B. (Havířov -Město) Vlasta H. (Opava 6) Pavla B. (Havířov) Dana H. (Jaroměř) Dana T. (Podolí) Miloslava K. (Chomutov) Anna D. (Tetín) Jana H. (Ústí nad Orlicí)


To tajemství nespočívá v umělých nehtech ani v moderních barvách luxusních laků, ale ve správné výživě. Pokud je problém s nedostatkem živin, mohou se nehty více lámat, třepit se, mít na sobě bílé flíčky nebo různé drážky. A to jim rozhodně na krásnějším vzhledu nepřidá. Nehtové mykózy jsou pak velmi vážnou komplikací, která se může během roku několikrát vrátit a nehty poznamenat nehezkými deformacemi.

Abyste tomu zabránily a daly svým nehtům vše, co potřebují ke svému zdraví a kráse, je třeba se zaměřit na pestrou stravu, která by měla tyto důležité látky přirozeně obsahovat. Svou snahu můžete podpořit i vhodným přípravkem z lékárny.

Klepněte pro větší obrázek

DonnaNAILS je první specializovaný doplněk stravy určený k péči o nehty na rukou a nohou. Přípravek obsahuje unikátní komplex NailsRepair&ProtectTM s extra vysokým množstvím biotinu, histidinu a dvěma odlišnými formami selenu pro přirozený růst, pevnost, pružnost, odolnost a ochranu nehtů náchylných k nehtovým mykózám. Více informací o tomto unikátním produktu naleznete na stránkách www.zlekarny.cz.

Tento přípravek nyní zakoupíte ve svých lékárnách v LIMITOVANÉ EDICI s EXKLUZIVNÍM DÁRKEM!

Tříměsíční kúra obsahuje jako dárek kvalitní skleněný pilník od Qualisoft s krystaly SWAROVSKI® ELEMENTS.

Soutěžíme o 14 balení DonnaNAILS 60 tbl. Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180., 200., 220., 240., 260. a 280. v pořadí.

Soutěž končí 27.7.2014 o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento pracovní týden jste se skutečně vyznamenali. Samozřejmě v tom skvělém slova smyslu. Není divu, že máte hned několik důvodů k oslavě. Předvánoční čas vás hřeje na duši stejně jako…

Nejčtenější články

Doporučujeme