[Soutěž] Vyhrajte společníka do vany! VÝHERCI!

8. 2. 2016
[Soutěž] Vyhrajte společníka do vany! VÝHERCI!
Koupel je super. Bublinky, nádherná vůně, tlumené osvětlení, pohoda, nejlepší s oblíbenou hudbou. Dokonalý relax, který dokáže smýt tmavost zimních dní a potěší i bolavou duši. Jenže i tato super idyla má malý háček. Dlouhé máchání se v teplé vodě nesvědčí žádné pokožce, a už vůbec ne suché a citlivé. Co s tím?

Sprchový olej Bioderma Atoderm v litrovém balení vyhrávají:

Marie P. (Jihlava) Hana B. (Chomutov) Renata K. (Radvanice) Miluše Š. (Hodonín)

Vzdát se tohoto božského požitku, jedné z radostí chladných dní? Ani za nic! Takže znovu. Nádherná vůně, tlumené osvětlení, pohoda a oblíbená hudba zůstávají. Těšíte se? My ano. A teď přijde to nejlepší. Potěšení pro každou pokožku, speciálně pro suchou – olej. A ne ledajaký, ale od oblíbené společnosti Bioderma. Atoderm sprchový olej je lahůdkou, kterou když pocítíte na vlastní kůži, jiný už nebude chtít. A víte, co je na tom nejlepší, že si ho můžete přidat i do koupele.

Klepněte pro větší obrázek

Už žádné kompromisy mezi potěšením a zdravím pokožky. S novinkou Bioderma Atoderm Sprchový olej je dovolené všechno. Rychlovka ve sprše i koupel ve vaně. Tento tekutý poklad perfektně čistí, vyživuje, zvláčňuje, ošetřuje a chrání.

Unikátní patent Skin Barrier Therapy chrání suchou pokožku před podrážděním a případným zánětem. Co víc si můžete přát? Už jen nějakého fešáka, který vám umyje záda, protože žádné místo na vašem těle si nezaslouží zůstat bez povšimnutí, když si vyberete Atoderm Sprchový Olej.

Toužíte po tomto jemném, hedvábném dotyku? Nic není jednodušší! Sledujte nás na BIODERMA_CZECH Instagramu, nafoťte se s vaším oblíbeným výrobkem Atoderm, označte fotku #skinbodyguard a horká novinka může být vaše.

Navíc nyní na našem webu mohou čtyři z vás vyhrát sprchový olej Bioderma Atoderm v litrovém balení!

Klepněte pro větší obrázek

Soutěžní otázka O kolik procent se na obličeji zvyšuje nevýznamná tzv. transepidermální ztráta vody (TEWL) v zimě s porovnání s létem?

Nápovědu najdete zde.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Letní počasí vás vybízí k aktivnímu způsobu využití volného času. Jenže vy jste unavení a nemáte sílu na dlouhou cyklo vyjížďku a náročnou túru. To vůbec nevadí! Běžte jen na procházku,…