Soutěž: Vyhrajte voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup v prodejnách Style Avenue. VÝHERCI!

30. 6. 2014
Slyšíte? Třepotání křídel motýlů a vážek. Dotek zlatých slunečních nití, svěží vánek a sladká květinová vůně. Ocitli jste se v čarokrásné zahradě, v zahradě šperků kolekce Jewellery Garden.

VÝHERCI: Dominika T. (Křižanovice) Ladislava N. (Pardubice) Marta H. (Praha ) Verča B. (Ústí nad Labem) Olga M. (Ostrava-Výškovice)


Zlehka si přidržujete rozevlátou sukni elegantních šatů a zvolna scházíte přes smaragdově zelený trávník k osvěžující fontáně. Ptačí zpěv a výrazná květinová vůně vás nevědomky nutí sladce se zasnít.

S příchodem dlouho očekávaného tepla má člověk chuť obnovit svůj šatník – pořídit si lehké letní šaty, vyndat z krabic oblíbené sandále, vyzkoušet si slaměné klobouky a plavky. Existuje však efektivnější a hlavně rychlejší způsob, jak léto popostrčit. Šperky z kolekce Jewellery Garden evropské klenotnické značky Style Avenue vás v mžiku přenesou na prosluněné palouky Versailles nebo na Azurové pobřeží a vy budete v očích svého okolí tou nejžádanější ženou módy.

V případě této kolekce se zdrojem inspirace uměleckých klenotníků Style Avenue stalo právě Azurové pobřeží a zahrady ve Versailles. Tato kolekce dokázala s uměleckým půvabem do prstenů a náušnic, náhrdelníků a náramků, dokonce i do vykládaných psaníček, předat celou krásu a vytříbenost rozkvetlé zahrady ve stylu francouzského baroka.

Neocenitelné dary přírody a barvy léta designéři vkusně začlenili do stříbrných a pozlacených stébel exkluzivních výrobků. Nezbedné a zářivé berušky, čiperné vážky a lehoučcí motýli z barevného smaltu, rajská jablíčka zářící kubickými zirkony a kapky rosy z měňavých perel, modré chrpy, něžné korálové růže a pozlacené krémové kopretiny jako by sestoupily z obrazů Pierra-Augusta Renoira a Eugèna Delacroix. „Půjdeme do zahrady? Ukážu Vás růžím…“. Složitá kompozice a dokonalé mistrovské ztvárnění z kolekce Jewelry Garden vytváří skutečný skvost vysokého šperkařského umění.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pozlacené prsteny, náušnice, přívěsky a brože s barevným smaltem a kameny všech letních barev Vás lákají do tajemných zahrad klenotnického umění. Jsou zde využity hlavní trendy šperkařské módy – vyobrazení rostlin a hmyzu, květinové motivy a prvky francouzského baroka. Teď tedy můžete tvrdit, že se vyznáte v dějinách umění a zároveň jste odbornicí na současné módní trendy.

Zvolte nádhernou večerní róbu nebo koktejlové šaty a doplňte je jakýmkoliv šperkem z kolekce Jewellery Garden; hned se vám otevřou všechny dveře a cesty k úspěchu.

Nezapomeňte, že šperky Style Avenue jsou i krásným dárkem. Každá žena v den svých narozenin, svatby, výročí seznámení nebo první den dovolené uvítá květy plné lásky z naší kolekce Jewellery Garden.

Více informací o značce naleznete na www.style-avenue.cz.

Nyní máte jedinečnou šanci vyhrát jeden z pěti voucherů v hodnotě 1000 Kč na nákup v prodejnách Style Avenue. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Jeden z voucherů vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 30., 60., 90., 120. a 150. v pořadí.

Soutěž končí 6.7.2014 o půlnoci

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední den týdne milujete, ale nyní je pro vás neděle plná nepříjemných situací. Však se nemůžete nikomu divit, když se stále jen za něčím pachtíte a nic se vám nelíbí. Pořád se do…

Nejčtenější články

Doporučujeme