Soutěžte o 20 ks DVD Martin a Venuše. VÝHERCI!

16. 9. 2013
Soutěžte o 20 ks DVD Martin a Venuše. VÝHERCI!
Vtipnou komedii pro celou rodinu Martin a Venuše uvádí distribuční společnost Magic Box na DVD a Blu-ray v polovině září. Český film o třicátnících, kteří založili rodinu a bojují s každodenními slastmi a strastmi vás určitě pobaví.

VÝHERCI: Renata Z. (Rudolfov), Bohuslava V. (Horní Bečva ), Andrea K. (Uherský Brod), Daniela D. (Ostrava-Hrušov), Světlana J. (Vsetín), Veronika K. (Jakubčovice nad Odrou), Jindřiška B. (Česká Skalice), Věra S. (Semice), Markéta H. (Telnice u Brna), Barbora N. (Praha 69), Ilona V. (Krušovice), Eva M. (Hulín), Michaela L. (Hvožďany), Jana H. (Vilémov), Dagmar K. (Stříbro), Markéta F. (Jablonec nad Nisou), Milena K. (Praha 5), Iveta Š. (Morkovice), Lucie K. (Jindřichův Hradec), Zuzana D. (Senica)


Příběh filmu začíná před 10 lety, na vernisáži obrazů, kdy se mladá a nadějná výtvarnice Vendula (Kristýna Boková) seznámí se svým budoucím partnerem a manželem Martinem (Marek Taclík). Společně založí rodinu, mají dvě holčičky předškolního věku a malého kluka. Martin buduje kariéru ve firmě vyvíjející hračky a Vendula se stará o rodinu. Martin je většinu času v práci, snaží se zabezpečit rodinu, na kterou mu nezbývá čas, naopak Vendula se stará o děti a chod domácnosti a nemá žádný prostor pro sebe.

Každý dělá pro rodinu maximum, ale zároveň se cítí nedoceněný tím druhým. Události naberou spád uzavřenou sázkou, kdy Martin slíbí, že se postará o děti a domácnost během jednoho měsíce. Je přesvědčen, že to vlastně není vůbec těžké. Nastane kolotoč humorných a nečekaných událostí, které dvojici Venduly a Martina pomyslně vrátí zase na začátek jejich vztahu. Znovu si začnou vážit jeden druhého a navzájem se respektovat.

20 šťastných výherkyň se může těšit na tuto vtipnou komedii na DVD. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku. Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180., 200., 220., 240., 260., 280., 300., 320., 340., 360., 380. a 400. v pořadí.

Nápovědu najdete na Nápovědu najdete na www.magicbox.cz

Soutěž končí 22. září o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V práci to prostě nedáváte. Musíte se dívat na problematiku jinak a snažit se spolupracovat s kolegy. Jakmile nadřízený uvidí vaši snahu, s propuštěním či snížením platu si to třeba…

Nejčtenější články

Doporučujeme