Soutěžte o Cestu na Měsíc 3D

15. 1. 2009
Soutěžte o Cestu na Měsíc 3D
I první let na Měsíc měl své mouchy.... Jedinečný vizuální trojrozměrný zážitek ve všech kinech České republiky. Soutěžte s námi o vstupenky a o další ceny!

Tři malí muší uličníci jsou nerozluční kamarádi. Každý je jiný: Nat je snílek a rozený vůdce, IQ má chytrý mozek a Scooter je neuvěřitelně žravý.Rok 1969: „Kosmická raketa Apollo 11 startuje první misi na Měsíc. Na palubě ponese tři odvážné astronauty - Armstronga, Aldrina a Collinse. Jejich kroky budou prvními kroky lidí po mesíčním povrchu…“ Pro Nata a jeho kamarády je to ta pravá příležitost splnit si svůj sen o obrovském dobrodružství… 3… 2… 1… START! Motory jsou zažehnuty a na palubě Apolla 11, v helmách astronautů, jsou schovaní naši tři muší dobrodruhové.
Klepněte pro větší obrázek
Kouzelný animovaný příběh tří malých much, které se stanou součástí prvního přistání na Měsíci. Napínavé, komediální i dojemné vesmírné dobrodružství pro všechny generace nabízí díky 3D technologii jedinečný trojrozměrný zážitek.
Klepněte pro větší obrázek
Zapojte se do soutěže o 10 ks svačinových boxu, 10 ks připínacích placek a
10 ks vstupenek na film do multikin CineStar (platí v kterémkoli z jejich kin - tzn. 9 měst - viz. www.cinestar.cz)

Nápověda na http://www.cestanamesic3d.cz>www.cestanamesic3d.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestli potřebujete vyřešit nějaké partnerské problémy, tak to udělejte dnes, kdy se nemusíte zaobírat pracovními starostmi. Budete mít čistou hlavu a všechno si v ní pěkně poskládáte.…

Nejčtenější články