Soutěžte o knihu: Londýn – Olympijský průvodce 2012

9. 7. 2012
Soutěžte o knihu: Londýn – Olympijský průvodce 2012
Tento lehký průvodce do kapsy bude v průběhu konání LOH v Londýně nepostradatelný nejen pro všechny fanoušky, kteří se do Londýna vypraví, ale užitečný bude i pro příznivce sportu u televizních obrazovek. Knížka je nabita textovými i obrazovými informacemi.

Velký prostor je věnován představení sportovišť, dále zde naleznete detailní rozpis programu her včetně toho, kdy který náš sportovec startuje. Samozřejmostí je popis všech olympijských sportů, kde jsou u jednotlivých disciplín připomenuty naše i světové hvězdy.

Návštěvníci Londýna určitě ocení praktické rady ohledně dopravy ke sportovištím, nechybí ani důležité kontakty, informace o Českém domě, který bude pro fanoušky letos útočištěm s bohatým programem, dále přehledné mapy či slovníček nebo tipy pro nakupování nejen suvenýrů. Věříme, že i tento průvodce bude krásnou vzpomínkou na skvělé zážitky.

Nápovědu naleznete zde

Soutěžíme o 5 knih, které obdrží ti z vás, kteří správně odpověděli na naši soutěžní otázku a jejich odpověď dorazila jako 30., 60., 90., 120. a 150. v pořadí.

Pravidla soutěže naleznete http://www.mf.cz/zprava/11-pravidla-soutezi-online/" target="_blank"> ZDE.

Tuto knihu, společně s dalšími tituly naleznete na

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Trigon Marsu k vašemu znamení vám pomáhá, abyste se aktivně prosadili v práci, takže když jde do tuhého, umíte si říct o to, co chcete. Jste flexibilní a k tomu ještě rychlí, takže šéf se…

Nejčtenější články