Soutěžte o lístky do Divadla Na Jezerce

31. 5. 2012
Soutěžte o lístky do Divadla Na Jezerce
Salvy smíchu doprovázejí v Divadle Na Jezerce každé představení Charleyovy tety Jevana-Brandona Thomase. Tuto komedii nastudoval principál divadla Jan Hrušínský, který si “tetu“ sám zahrál již dříve celkem 370 krát.


Na „Jezerce“ ztělesňuje tuto úlohu vynikající Radek Holub. Ve skvěle napsaném příběhu chtějí dva studenti požádat své vyvolené o ruku. Shodou okolností má Charleyho, jednoho z nich, navštívit bohatá tetička z Brazílie. Její příjezd se ale opozdí, a tak ji představuje v převlečení jejich spolužák Babberley.
Sluhu Brasseta hraje v alternaci s Janem Hrušínským legendární Lubomír Lipský, jenž exceloval v této hře již v roce 1964. Charleyovu tetu uvede Divadlo Na Jezerce 17. června.

Chcete vyhrát dvě vstupenky na 17. června do Divadla Na Jezerce na představení Charleyova teta? Potom odpovězte spravně na soutěžní otázku.


Více na www.divadlonajezerce.cz

Vyhrává 70., 140. a 210. správná odpověď.
Soutěž končí 3.6. 2012


Pravidla soutěže naleznete http://www.mf.cz/zprava/11-pravidla-soutezi-online/" target="_blank"> ZDE.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě minulý týden jste byli na pokraji zhroucení a dnes už přemýšlíte také o změně zaměstnání. Prahnete po dosažení těch nejvyšších met. Jenže nadřízený vás nechce pustit a je možné, že…

Nejčtenější články

Doporučujeme