Soutěžte o luxusní francouzskou kosmetiku v hodnotě 2000 Kč. VÝHERCI!

9. 9. 2013
Soutěžte o luxusní francouzskou kosmetiku v hodnotě 2000 Kč. VÝHERCI!
Institut Esthederm je selektivní francouzská kosmetická značka, která již 35 let pečuje o pokožku obličeje a těla. Účinnost produktů je založena na patentovaných technologiích, které jsou vyvíjeny ve výzkumném centru.

VÝHERCI: Denisa K. (Třinec), Zdenka K. (Roudnice n/L), Simona P. (Praha 9)

Chcete naučit svou pleť správně fungovat?

“Když pokožka trpí, je lepší naučit ji správně fungovat, než ji nadměrně ošetřovat.”

Kosmetické produkty se často vnímají jako produkty s krátkodobým efektem vytvořené pro povrch pokožky a farmaceutické produkty jsou vnímány pro léčbu kožních onemocnění. Vytváříme novou úroveň produktů, které udržují vaši pokožku dlouhodobě zdravou. Institut Esthederm vytváří produkty, které pokožku převychovávají a učí ji správně pracovat. Neúčinkují proti stárnutí, ale předcházejí stárnutí.

Kůže je orgán složený z milionů buněk a je vytvořena tak, aby žila více než 100 let. Produkty Institut Esthederm vám pomohou udržet pokožku ve vrcholné formě každého životního cyklu. Vychovávají pleť tak, aby jí pomohly znovu získat kontrolu a znovu nalézt vlastní kapacitu a obnovit její mechanizmy.

Aby vaše pokožka byla zdravá, potřebuje ke správnému fungování 3 základní elementy:

Voda

Správný druh vody

Celulární voda, patent vytvořený výzkumem Institut Esthederm, má unikátní složení identické jako voda těla. Celulární voda má unikátní složení, které bylo vytvořeno výhradně z komponentů identických s těmi, ve kterých žijí kožní buňky. Tato “živá” voda, identická jako voda těla, poskytuje buňkám optimální prostředí pro jejich zdravý rozvoj. Okamžitě poskytuje komfort, hydrataci, zářivost, vitalitu, pohodu a svěžest pleti.

Světlo

Dostatek světla

Institut Esthederm využívá světlo pozitivně. Patent UV in Cellium technology umožňuje všem pokožkám využívat pozitivních efektů slunečního záření, zatímco jsou chráněny proti škodlivým efektům.

Cykly

Respektování přirozených cyklů

Institut Esthederm produkty byly vytvořeny pro ošetřování vaší pokožky dynamicky na základě sezónních rytmů, denních a nočních cyklů a časových změn pokožky.


Chcete s námi soutěži o luxusní francouzskou kosmetiku - celulární vodu ve spreji a krém s buněčnou vodou - v celkové hodnotě 2000 korun?

3 soutěžící se mohou těšit na výhru. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku. Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 100., 200. a 300. v pořadí.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na www.esthederm.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nemáte potřebu svěřovat se lidem, kteří jsou podezřelí. Když vidíte pomlouvačné kolegy v práci, je vám z toho zle. Vy máte jiné cíle a za každou cenu jich chcete dosáhnout. Vaše priority…

Nejčtenější články

Doporučujeme