Soutěžte s LITEXEM PRAHA o skvělé ceny

25. 9. 2001
Soutěžte s LITEXEM PRAHA o skvělé ceny
Patříte k těm ženám, které se rády pohybují, udržují si postavu sportem, pohyb se stal součástí jejich životního stylu? Potom jsou následující informace určeny právě pro vás.

Soutěžte s LITEXEM PRAHA o skvělé ceny

Patříte k těm ženám, které se rády pohybují, udržují si postavu sportem, pohyb se stal součástí jejich životního stylu? Potom jsou následující informace určeny právě pro vás. Ty tam jsou doby, kdy se cvičilo v uniformních cvičebních úborech, dnešní sportovní móda nabízí mnohem více. Abyste si ale vybrala zboží opravdu kvalitní a střihově perfektní, je namístě nakupovat u renomovaných firem. Jednou z nich je společnost LITEX Litomyšl, český výrobce plavek, fitness oblečení a oblečení pro volný čas, která působí na českém trhu již od roku 1991. Strategií firmy je nabídnout svým zákazníkům, co nejširší sortiment zboží v té nejlepší kvalitě, ale za příznivější ceny, než je obvyklé u nabídek zahraničních firem. Obchody se značkou Litex naleznete v mnoha městech České republiky - v Praze, Brně, Hradci Králové, Opavě, Litoměřicích a pochopitelně v Litomyšli.

Na pražském trhu se firma Litex snažila etablovat v co nejširší míře, ale jedna jediná prodejna na Prahu od roku 1997, kterou firma Litex neprovozovala osobně, ale prostřednictvím jiného subjektu, nestačila, a proto se po vzájemné dohodě s výrobcem LITEX na pražském trhu objevila jiná firma, která prozatím otevřela v říjnu roku 2000 dvě nové provozovny, a to na Černém Mostě (40 m od konečné stanice metra Černý Most, Mansfeldova 784, Praha 9, tel: 02/81917610, mob: 0737/452400) a na Vinohradské třídě 111/86 ( Praha 2, tel: 02/22720945, mob: 0737/452401,  www.litexpraha.cz ) V těchto dvou nově otevřených prodejnách se setkáte nejen s širokým sortimentem kvalitního zboží, ale velice mile vás překvapí i ochota prodávajících a nabídka dalších služeb pro zákazníky. 

V současné době se na trhu objevuje nová kolekce fitness a volný čas 2001-2002 ( oproti předchozím rozšíření pánské kolekce, rozšíření o džíny a sportovní obuv značky Reebok se zaměřením na interiérové sporty, kolekce nezapomíná ani na dětské oblečení a plavky) a zároveň nová kolekce spodního prádla Jany Štefánkové 2001 -2002, na které se Jana Štefánková spolupodílí nejen propůjčením svého jména, ale i autorsky při návrzích a výběru materiálů. Dvorní návrhářkou firmy Litex je paní Nataša Skřivanová, se svým velmi úzkým týmem spolupracovnic vytváří  originální, barevně sladěné a střihově perfektní kolekce výrobků. Používané materiály jsou v té nejvyšší kvalitě, které se na českém i zahraničním trhu objevují. U spodního prádlo volený materiál Litex Thermic zaručuje rychlý odvod vlhkosti, má výborné termoizolační vlastnosti, je antialergický, odolný proti plísním a bakteriím. Prádlo je vhodné nejen pro sport, ale i pro běžné nošení. Materiál Supplex Ž textiliím poskytuje měkkost, poddajnost, díky tomuto nylonu si oblečení podrží déle perfektní tvar i zářivé barvy, najdete jej ve vycházkových oděvech, v plavkách, ve cvičebních úborech, v oblečení pro extrémní sporty, sportovním oblečení a svrchním ošacení. V kombinaci s LycrouŽ jde o praktické spojení měkkosti a elasticity. 
Na webových stránkách www.litexpraha.cz  naleznete nejen aktuální nabídku, ale také se dočtete, co LITEX PRAHA - Petra Lamková nabízí stálým zákazníkům ( viz odkaz" dárek" - karta stálého zákazníka + dárkové poukazy, zasílání aktuálních informací apod.). Zboží zakoupíte na Černém Mostě a Vinohradské třídě (viz. kontakty výše). Je možno ho i objednat přímo na uvedených prodejnách, pokud není momentálně v prodeji. Jakmile je výrobek k dispozici, zákazník je okamžitě vyrozuměn a může si ho vyzvednout. Zboží na dobírku firma nezasílá, při prodeji tohoto sortimentu je vhodnější si zboží vyzkoušet. Katalogy v tištěné podobě lze vyzvednout ZDARMA v uvedených prodejnách. Jako jediní prodávají v těchto obchodech novou knihu Jany Štefánkové, každý výtisk obsahuje její osobní podpis a je jistě vhodným dárkem (cena 295 Kč,-). V knize naleznete mnoho fotografií, jak z pracovního, tak osobního života J.Š. a také mnoho osobních odpovědí na články v novinách, které spekulují o jejím osobním životě. Jana zde uvádí řadu věcí tak, jak se skutečně mají a ne, jak je prezentuje bulvární tisk. Na rozhovor s Janou Štefánkovou se ostatně můžete těšit brzy na Dámě.cz a bude nejen o nové knize.

Soutěž je již uzavřena. Vylosované výherkyně zveřejníme co nejdříve.

Dvě vylosované výherkyně získávají dárkový poukaz v hodnotě 500,-Kč  
na nákup zboží v prodejnách LITEX PRAHA - Petra Lamková..

Autor: Dana Švigová
Zdroj: LITEX PRAHA

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V podstatě jste klidní a vyrovnaní, ale v manželství je to spíše hurikán. Nejedná se o nic klíčového, ale raději našlapujte kolem partnera jako myšky, jinak to schytáte. V zaměstnání jde…

Nejčtenější články

Doporučujeme