Soutěžte s námi o DVD Za mořem

11. 4. 2007
Soutěžte s námi o DVD Za mořem
Výjimečný hlas, charisma, vášeň, tajemství. Měl všechno, jen ne čas. To je životní příběh známé hvězdy Bobbyho Darina, který právě přichází na DVD do vašich videopůjčoven.

Bobby Darin se narodil v roce 1936 v Bronxu. Měl velký talent, od dětství ho fascinovala hudba i tanec. Matka ho učila zpívat a hrát na různé hudební nástroje.

Jediná píseň stačila k tomu, aby z něj udělala hvězdu a vystřelila ho na první místa hudebních hitparád. On ale chtěl víc než jen zpívat, chtěl se stát varietním umělcem. Tančil a zpíval v mnoha klubech a během krátké doby se stal miláčkem davů. Jeho vystupování bylo plné hudby, tance a vtipů. Bobby Darin (1936 –1973) byl jeden z největších idolů americké rockenrolové mládeže. Proslavil se hitem Splish Splash.

V roce 2000 herec Kevin Spacey, celoživotní fanoušek Darina, získal filmová práva k jeho příběhu. Za svůj herecký výkon byl nominovaný na Zlatý Glóbus. Film má název po jednom z Darinových špičkových hitů Beyond the Sea - Za mořem. Příběh muže, pro kterého byla hudba a tanec životem, ale také smrtí.

Soutěž

Soutěžte s námi o DVD filmu Za mořem. Stačí zodpovědět následující otázku. Soutěž je uzavřena. Vyhrávají: xslunickox, jitylka, Mysteria, petulidlo, Blabla* , pupik paja, Martia , lala21

více na: http://www.bsfd.cz>

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ze dne na den jste si v práci polepšili a hýříte optimismem. Pokusíte se ho navodit také do partnerského vztahu. Jakmile se situace nezlepší, víkend bude katastrofa. Mimořádný pozor si…

Nejčtenější články

Doporučujeme