Soutěžte s novým seriálem

2. 4. 2002
Soutěžte s novým seriálem
Na obrovskou dobytkářskou farmu hluboko v australském vnitrozemí přijíždí půvabná a spontánní Tess, jedna z dcer rančera Jacka McLeoda, který nedávno nečekaně zemřel na infarkt, aby se dohodla s nevlastní sestrou Claire o vypořádání dědictví po otci.

Soutěžte s novým seriálem

Na obrovskou dobytkářskou farmu hluboko v australském vnitrozemí přijíždí půvabná a spontánní Tess, jedna z dcer rančera Jacka McLeoda, který nedávno nečekaně zemřel na infarkt, aby se dohodla s nevlastní sestrou Claire o vypořádání dědictví po otci. Mladé ženy se vidí poprvé v životě a mladší Claire, která nikdy farmu neopustila a dřela na ní s tatínkem dvacet let jako chlap, je podrážděná faktem, že Tess hodlá svou zděděnou polovinu ranče prodat. K napjaté atmosféře mezi sestrami přispívá skutečnost, že je těsně před dražbami krav. Ty kvůli Tessině neznalosti v noci utečou a sestry při této události odhalí, že najatí honáci kradou na farmě benzín. Rozzlobená Tess je vyhodí a na ranči, kde se vstává a chodí spát za tmy a kde je nutné žít se všudypřítomnými gekony, pavouky a občas i hady, tak ze dne na den zbudou na práci jen ženy. Zůstat na ranči se sestrou Claire se nakonec rozhodne i Tess.

S dalšími příběhy McLeodových dcer, dvou přitažlivých energických nevlastních sester, které vedou odlehlý ranč s ženským osazenstvem v buši, se budete setkávat pravidelně na televizní stanici Hallmark Channel. Kromě dvou mladých představitelek ústředních rolí - herečky Bridie Carterové a Lisy Chapellové - ve dvaadvacetidílném seriálu naplněného dobrodružstvím, romantikou a roztodivnými životními osudy, uvidíte plejádu známých australských herců. Mezi nimi i Soniu Toddovou, kterou jsme vídali nedávno jako seržantku Georgii v populárních Záchranářích.

Devět vylosovaných účastníků soutěže se bude moci těšit na Hallmarkovské ceny. Pokud co nejrychleji a správně odpovíte na naše jednoduché soutěžní otázky, můžete vyhrát bumerang, tričko a čepici, láhev dobrého vína a další milé pozornosti, které věnovala do soutěže společnost Hallmark Channel.

Soutěž je již uzavřena. Výherce kontaktujeme e-mailem."; else { ?>

Máte možnost sledovat televizní stanici Hallmark Channel?
nemám
mám a sleduji pořady na Hallmark Ch. často
mám a sleduji pořady na Hallmark Ch. příležitostně
mám a sleduji pořady na Hallmark Ch. minimálně

Příběhy hlavních hrdinek seriálu "McLeodovy dcery" se odehrávají:
v Mexiku
v Austrálii
v Americe

McLeodovy dcery jsou nevlastními sestrami. Jmenují se:
Lucy a Emily
Liz a Jessie
Tess a Claire

Dvaadvacetidílný seriál" McLeodovy dcery" budou diváci moci sledovat od 5.4.2002 na televizní stanici Hallmark Channel
každý pátek
každou sobotu
každou neděli

Jméno:
Kontakt:
Váš věk:

 

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Je evidentní, že žijete naplno. Vaše pracovní aktivity jedou zase na plné obrátky. Budete se držet hesla, že peníze se mají otáčet, takže se nedivte, že je váš protějšek trochu nervózní.…

Nejčtenější články