Soutěžte s novým seriálem

2. 4. 2002
Soutěžte s novým seriálem
Na obrovskou dobytkářskou farmu hluboko v australském vnitrozemí přijíždí půvabná a spontánní Tess, jedna z dcer rančera Jacka McLeoda, který nedávno nečekaně zemřel na infarkt, aby se dohodla s nevlastní sestrou Claire o vypořádání dědictví po otci.

Soutěžte s novým seriálem

Na obrovskou dobytkářskou farmu hluboko v australském vnitrozemí přijíždí půvabná a spontánní Tess, jedna z dcer rančera Jacka McLeoda, který nedávno nečekaně zemřel na infarkt, aby se dohodla s nevlastní sestrou Claire o vypořádání dědictví po otci. Mladé ženy se vidí poprvé v životě a mladší Claire, která nikdy farmu neopustila a dřela na ní s tatínkem dvacet let jako chlap, je podrážděná faktem, že Tess hodlá svou zděděnou polovinu ranče prodat. K napjaté atmosféře mezi sestrami přispívá skutečnost, že je těsně před dražbami krav. Ty kvůli Tessině neznalosti v noci utečou a sestry při této události odhalí, že najatí honáci kradou na farmě benzín. Rozzlobená Tess je vyhodí a na ranči, kde se vstává a chodí spát za tmy a kde je nutné žít se všudypřítomnými gekony, pavouky a občas i hady, tak ze dne na den zbudou na práci jen ženy. Zůstat na ranči se sestrou Claire se nakonec rozhodne i Tess.

S dalšími příběhy McLeodových dcer, dvou přitažlivých energických nevlastních sester, které vedou odlehlý ranč s ženským osazenstvem v buši, se budete setkávat pravidelně na televizní stanici Hallmark Channel. Kromě dvou mladých představitelek ústředních rolí - herečky Bridie Carterové a Lisy Chapellové - ve dvaadvacetidílném seriálu naplněného dobrodružstvím, romantikou a roztodivnými životními osudy, uvidíte plejádu známých australských herců. Mezi nimi i Soniu Toddovou, kterou jsme vídali nedávno jako seržantku Georgii v populárních Záchranářích.

Devět vylosovaných účastníků soutěže se bude moci těšit na Hallmarkovské ceny. Pokud co nejrychleji a správně odpovíte na naše jednoduché soutěžní otázky, můžete vyhrát bumerang, tričko a čepici, láhev dobrého vína a další milé pozornosti, které věnovala do soutěže společnost Hallmark Channel.

Soutěž je již uzavřena. Výherce kontaktujeme e-mailem."; else { ?>

Máte možnost sledovat televizní stanici Hallmark Channel?
nemám
mám a sleduji pořady na Hallmark Ch. často
mám a sleduji pořady na Hallmark Ch. příležitostně
mám a sleduji pořady na Hallmark Ch. minimálně

Příběhy hlavních hrdinek seriálu "McLeodovy dcery" se odehrávají:
v Mexiku
v Austrálii
v Americe

McLeodovy dcery jsou nevlastními sestrami. Jmenují se:
Lucy a Emily
Liz a Jessie
Tess a Claire

Dvaadvacetidílný seriál" McLeodovy dcery" budou diváci moci sledovat od 5.4.2002 na televizní stanici Hallmark Channel
každý pátek
každou sobotu
každou neděli

Jméno:
Kontakt:
Váš věk:

 

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Na jednu stranu jste moc rádi, že je tady konec pracovního týdne, protože vám začínají docházet síly. Už nejste tak výkonní a obezřetní. Je možné, že chybujete a ani o tom nevíte. Neberte…

Nejčtenější články

Doporučujeme