Komentáře k článku zpět na článek

šiška 9. 1. 2017 | 15:37

Ono se to snadno řekne spát spolu ale když vám manžel doslova řve do ucha jak chrápe tak to se prostě nedá vydržet!!! Každý má nárok v klidu se dobře vyspat aby byl odpočatý ale v kraválu to prostě nejde! V obýváku u krbu máme každý své místo na rohové pohovce pěkně hlavou u sebe a cítíme přítomnost druhého.

Elynor 6. 1. 2017 | 20:06

Za mě - dneska už jedině oddělené ložnice, kdybych musela s někým sdílet obydlí. Jakože nemusím. Dejme tomu týden na dovolené vydržím spát s někým dalším v jedné místnosti, v hotelu třeba. Ale pohodlné to teda není. A vůbec nezáleží na šířce postele No a že by to působilo citové odcizení, to je nesmysl. Tchán a tchyně měli oddělené ložnice, co se pamatuju, žili spolu přes 50 let, než tchyně zemřela. Moji rodiče měli oddělené ložnice posledních 20 let, taky se spolu dočkali zlaté svatby, než otec zemřel. Moje kamarádka je vdaná přes 30 let, taky mají s manželem oddělené ložnice, a opravdu se rozvádět nechystají. Což jsou jen tři příklady, mohla bych jmenovat takových ještě mnoho. Pokud na to mají lidi místo, tak k tomu zhusta časem dospějí, že mít oddělené ložnice je příjemné. Pokud místo nemají, holt si to nemůžou dopřát, ale že by pouze a samy o sobě oddělené ložnice zapříčiňovaly rozpad vztahů, to se neděje. Oddělená ložnice může být následkem problémů ve vztahu, ale ne jejich příčinou.

helza 5. 1. 2017 | 19:40

My máme dokonce i v obýváku většinou rozdělaný gauč, máme ho u krbu a když koukáme na bednu, ležíme vedle sebe a tulíme se. Miluje to i náš pes, zaleze do noh a tulí se taky - i v posteli :)))

Mata69 5. 1. 2017 | 19:32

Trochu nechápu jak v článku píší, že si lidé libují když mají postel sami pro sebe. Nevim na jaké posteli se mačkali spolu s partnerem, ale my máme standardně širokou manželskou postel 180-200, takže svoji část postele mám taky sama pro sebe. A zcela souhlasím s děvčaty, naopak mne velice uklidně když manžela slyším dýchat vedle sebe. To je pro mne takovej klid a bezpečí. Souhlasím s tím, že oddělené ložnice jen dovrší odcizení partnerů.

monada 5. 1. 2017 | 17:27

Přesně tak a on je rád vedle mě. I když chrápu víc jak on .Občas jak mi není dobře jdu si lehnout do obyváku nebo on . Už bych neusla když neslyším jeho dech, obracení a on zas jak já se pořád točím . No prostě sehraná dvojka.

Lullaby 5. 1. 2017 | 12:18

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dobou pro vás není nic nemožné, a proto se snažíte kolem sebe rozdávat optimismus a dobrou…

Nejčtenější články

Doporučujeme