Spears, Crowe, Cyrus a další: Slavné celebrity, které se ze své slávy pomátly

10. 6. 2021
Jejich sláva hvězd se dotýká, nést však takové břímě není jen tak. Řadu celebrit jejich popularita semlela a dohnala je až k drogám, alkoholu a následně do léčebny. Často jejich vzestupy a pády provázely skandály, kdy to vypadalo, že se slavné hvězdy doslova pomátly. Kdo kdy přišel o zdravý rozum?

Robert Downey Jr.

Idol žen, který se proslavil rolí v seriálu Ally McBealová nebo postavou Iron Mana, má za sebou temné období. Dnes je krotký jako beránek a psychicky stabilní, na začátku své kariéry měl ale svoje momenty. Třeba v roce 1996, kdy byl chycen na Sunset Boulevard za zběsile rychlou jízdu. Na tom by ještě nebylo nic divného, kdyby ovšem herec nebyl nahý a neházel kolem sebe imaginárními krysami. V době, kdy několik let bojoval se závislostí na drogách a alkoholu, byl Robert Downey Jr. také zatčen za držení heroinu, kokainu a střelné zbraně. Později uvedl, že se mu líbilo, když si dal pistoli do úst, držel prst na spoušti. Kdo by to byl do něj řekl?

Jak jsou na tom s alkoholem české krásky? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S partnerem se nemůžete na mnoha věcech shodnout a doopravdy vám lezou krkem. Nechcete se pouštět do rozebírání milostných problémů, když máte na starosti důležitější povinnosti.…

Nejčtenější články

Doporučujeme