Špíčky pod kontrolou: Jak na pláži skrýt nedostatky aneb kde koupit pareo či tuniku

27. 6. 2018
Ruku na srdce – které z nás se do léta podařilo zhubnout všechna přebytečná kila a vyšperkovat své tělo natolik, že se nebojí vystavit své tělo na pláži na odiv v bikinách? Každou ženu čas od času trápí nějaký komplex, a pokud máte potřebu ho zakrýt, můžete to udělat tak, abyste i nadále byla na pláži za módní ikonu.

Sarongy a parea

Velmi praktickou záležitostí jsou obří šátky, se kterými se často setkáte pod názvem sarong nebo pareo. Jsou z příjemných materiálů, letně barevné a často ozdobené třásněmi. Z těchto šátků můžete vytvořit šaty a sukně hned na několik způsobů, a tak mít vlastně každý den nový plážový outfit. A nemusíte se trápit, pokud se vám nepodařilo zhubnout podle vašich představ. 

Jak správně uvázat pareo? Podívejte se na video:

Tuniky a kaftany

Oblíbené jsou také plážové tuniky a kaftany, většinou ušité z lehkých a průsvitných látek, které mohou příjemně chladit. Chcete-li si zajít pro zmrzlinu či drink nebo se jen tak projít po pláži, stačí přes plavky hodit tuniku a můžete vyrazit.

Kimona a župany

Pohodlným způsobem, jak se zahalit, když to zrovna potřebujete, jsou také kimona a župánky. Často jsou ušité z chladivého saténu, takže vám v nich bude příjemně. Kimono i župan můžete nosit rozhalené nebo přepásat páskem, obojí vypadá skvěle. Stačí přihodit do tašky opalovací krém a vyrazit na pláž. 

Co vybrat? Inspirujte se v naší obří galerii v úvodu článku. 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Býci, první červencový den v zaměstnání bude pohodový a získáte si respekt šéfa. Hvězdy vás však varují, protože se můžete setkat již od příštího týdne s překážkami, které budete…