Answear.cz 599 Kč Archiv firem

Answear.cz 599 Kč Archiv firem

Answear.cz 799 Kč Archiv firem
Answear.cz 1199 Kč Archiv firem
Answear.cz 1299 Kč Archiv firem
Answear.cz 799 Kč Archiv firem
41
Fotogalerie

Špíčky pod kontrolou: Jak na pláži skrýt nedostatky aneb kde koupit pareo či tuniku

Ruku na srdce – které z nás se do léta podařilo zhubnout všechna přebytečná kila a vyšperkovat své tělo natolik, že se nebojí vystavit své tělo na pláži na odiv v bikinách? Každou ženu čas od času trápí nějaký komplex, a pokud máte potřebu ho zakrýt, můžete to udělat tak, abyste i nadále byla na pláži za módní ikonu.

Sarongy a parea

Velmi praktickou záležitostí jsou obří šátky, se kterými se často setkáte pod názvem sarong nebo pareo. Jsou z příjemných materiálů, letně barevné a často ozdobené třásněmi. Z těchto šátků můžete vytvořit šaty a sukně hned na několik způsobů, a tak mít vlastně každý den nový plážový outfit. A nemusíte se trápit, pokud se vám nepodařilo zhubnout podle vašich představ. 

Jak správně uvázat pareo? Podívejte se na video:

Tuniky a kaftany

Oblíbené jsou také plážové tuniky a kaftany, většinou ušité z lehkých a průsvitných látek, které mohou příjemně chladit. Chcete-li si zajít pro zmrzlinu či drink nebo se jen tak projít po pláži, stačí přes plavky hodit tuniku a můžete vyrazit.

Kimona a župany

Pohodlným způsobem, jak se zahalit, když to zrovna potřebujete, jsou také kimona a župánky. Často jsou ušité z chladivého saténu, takže vám v nich bude příjemně. Kimono i župan můžete nosit rozhalené nebo přepásat páskem, obojí vypadá skvěle. Stačí přihodit do tašky opalovací krém a vyrazit na pláž. 

Co vybrat? Inspirujte se v naší obří galerii v úvodu článku. 

Doporučujeme

Články odjinud