Společně pro Kapku naděje

15. 4. 2002
Společně pro Kapku naděje
V úterý 16.4. 2002 se uskuteční v Paláci Žofín benefiční koncert koncert pod názvem Společně pro Kapku naděje. Koncert ukončí stejnojmenný projekt, který začal již v loňském roce Vánočním show pro děti v motolské nemocnici.

Společně pro Kapku naděje

V úterý 16.4. 2002 se uskuteční v Paláci Žofín benefiční koncert koncert pod názvem Společně pro Kapku naděje. Koncert ukončí stejnojmenný projekt, který začal již v loňském roce Vánočním show pro děti v motolské nemocnici. Generálním partnerem projektu se stala Mostecká uhelná společnost, která na úterním koncertu předá prezidentce Nadačního fondu Kapka naděje paní Vendule Svobodové šek v hodnotě 500 000,-Kč.

Na koncertu vystoupí: Hana Zagorová, Iveta Bartošová, Leona Machálková, Sisa Sklovská, Dara Rolins, Yvetta Blanarovičová, Magda Malá a Petr Dopita. Večerem bude provázet Vendula Svobodová a Karel Černoch.
Vstupenky je možno zakoupit v síti Ticketpro tel. 24 81 80 80, www.ticketpro.cz, nebo v pokladně Paláce Žofín. Zakoupením vstupenek podpoříte činnost Nadačního fondu Kapka naděje finanční částkou, která bude použita na nákup přístrojového vybavení nově vznikající transplantační jednotky kostní dřeně ve FN Motol.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Za své výkony jste dostali od šéfa mimořádnou pochvalu a počítejte i s finančním oceněním. To vás žene výše. Jste na sebe moc pyšní a prahnete po vyšších cílech. Na co sáhnete, to se vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme