SPORT PRAGUE & SPORT FASHION

21. 2. 2007
Dnes začíná 31. mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy pro sport a volný čas SPORT PRAGUE & SPORT FASHION.

Tato největší sportovní akce začíná dnes 21.2. a končí 24. 2. Akci můžete navštívit od 10:00 do 18:00 hod. v pražský veletržním areálu Letňany.

Letošní ročník veletrhu SPORT PRAGUE & SPORT FASHION 2007 je přístupný obchodníkům i veřejnosti po celou dobu jeho konání tzn.: 21. - 24. 2. 2007.

Vstupné středa – čtvrtek (21. – 22. 2. 2007) 150,- Kč / 1 osoba pátek – sobota (23. – 24. 2. 2007) 100,- Kč / 1 osoba rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) 240,- Kč

Doprovodný program

Fitness molo - pódium Čtvrtek 22.2.07 15,30 – 15,40 AMINOSTAR®: exhibice v kulturistice: Jindřich Michálek – vicemistr Evropy Kateřina Kyptová – juniorská mistryně ČR

16,00 – 16,30 Rozhovor s Janem Železným Pátek 23.2.07 12,30 – 13,00

ALL - STARS FITNESS PRODUCTS CZ s.r.o.: exhibice v kulturistice a rozhovory: Lukáš Osladil – absolutní vítěz Evropy IFBB 2005 Peter Tatarka – vícemistr Evropy 2005, 2006 Dalibor Hájek – 4. místo z MS nad 100 kg soutěže pro veřejnost; moderuje Barbora Benešová 14,00 – 14,20 Česká Obec Sokolská: Moderní gymnastika, Footbag, Sportovní gymnastika, Rock & Roll, Sportovní aerobic 14,25 – 14,35 AMINOSTAR®: exhibice v kulturistice: Jindřich Michálek – vicemistr Evropy Kateřina Kyptová – juniorská mistryně ČR 14,40 – 15,00 Český svaz aerobiku: Sportovní aerobic, Aerobic team show, Funk Hip Hop 15,10 – 15,30 MEGA – PRO s. r. o.: Rostislav Osička – exhibice v boxu 15,40 – 16,00 Česká Obec Sokolská: Moderní gymnastika, Footbag, Sportovní gymnastika, Rock & Roll, Sportovní aerobic 16,10 – 16,30 Český svaz aerobiku: Sportovní aerobic, Aerobic team show, Funk Hip Hop 16,40 – 17,00 MEGA – PRO s. r. o.: Vít Chaloupka - fitness konzultant; exhibice v kulturistice: Jan Kudym – junior. mistr světa, Dan Xaver – junior. mistr republiky 17,10 – 17,40

ALL - STARS FITNESS PRODUCTS CZ s.r.o.: exhibice v kulturistice a rozhovory: Lukáš Osladil – absolutní vítěz Evropy IFBB 2005 Peter Tatarka – vícemistr Evropy 2005, 2006 Dalibor Hájek – 4. místo z MS nad 100 kg Tomáš Hron – 4 násobný mistr světa v thajském boxu soutěže pro veřejnost; moderuje Barbora Benešová Sobota 24.2.07 10,40 – 10,50 AMINOSTAR®: exhibice v kulturistice: Jindřich Michálek – vicemistr Evropy Kateřina Kyptová – juniorská mistryně ČR 11,00 – 12,00 Muscle & Fitness: exhibice 17-ti násobného mistra světa ve freestyle karate Romana Voláka; soutěže pro veřejnost 12,10 – 12,30 Česká Obec Sokolská: Disco Dance, Moderní gymnastika, Footbag, Sportovní gymnastika, Rock & Roll, Sportovní aerobic 12,40 – 13,20 MEGA – PRO s. r. o.: Jan Kudym, Dan Xaver, Helge Selinger – exhibice v kulturistice 13,30 – 13,50 Česká Obec Sokolská: Moderní gymnastika, Footbag, Sportovní gymnastika, Rock & Roll, Sportovní aerobic 14,00 – 16,00 Muscle & Fitness: exhibice a autogramiáda: Tomáš Bureš - Mr. Universe 2006, Štefan Havlík - mistr světa 2005; soutěže pro veřejnost – SOUBOJ BICEPSŮ 16,10 – 16,30 Česká Obec Sokolská: Moderní gymnastika, Footbag, Sportovní gymnastika, Rock & Roll, Sportovní aerobic 16,40 – 17,10 ALL - STARS FITNESS PRODUCTS CZ s.r.o.: exhibice v kulturistice a rozhovory: Lukáš Osladil – absolutní vítěz Evropy IFBB 2005 Peter Tatarka – vícemistr Evropy 2005, 2006 Dalibor Hájek – 4. místo z MS nad 100 kg soutěže pro veřejnost; moderuje Barbora Benešová

Exhibiční a soutěžní prostor - 4C3 Středa 21.2.07 10,00 – 12,00 Tactical Team Moravia: airsoftová střelnice; soutěže pro veřejnost 14,00 – 16,00 Tactical Team Moravia: airsoftová střelnice; soutěže pro veřejnost Čtvrtek 22.2.07 10,00 – 12,00 Tactical Team Moravia: airsoftová střelnice; soutěže pro veřejnost Pátek 23.2.07 10,00 – 12,00 Tactical Team Moravia: airsoftová střelnice; soutěže pro veřejnost 12,10 – 14,30 Česká asociace pétanque klubů: soutěže pro veřejnost 15,00 – 16,20 Česká asociace létajícího disku: exhibice ve freestylu a hodu diskem v prostoru; soutěže pro veřejnost 16,30 – 18,00 Tactical Team Moravia: airsoftová střelnice; soutěže pro veřejnost Sobota 24.2.07 11,00 – 11,20 SPINFLO s.r.o.: florbalová exhibice s novinkou Free Bandy 11,30 – 12,40 Česká asociace létajícího disku: exhibice ve freestylu a hodu diskem v prostoru; soutěže pro veřejnost 13,00 – 13,20 SPINFLO s.r.o.: florbalová exhibice s novinkou Free Bandy 13,30 – 14,40 Tactical Team Moravia: airsoftová střelnice; soutěže pro veřejnost 15,00 – 15,30 SPINFLO s.r.o.: florbalová exhibice s novinkou Free Bandy; autogramiáda s Tatranem Střešovice 16,00 – 17,30 Česká asociace pétanque klubů: soutěže pro veřejnost

Kulečníkový sektor - 4C18 Středa 21.2.07 13,00 – 16,00 Poolbilliard s Jiřím Kornem 16,00 – 18,00 Kulečníková škola Pavla Halamky Čtvrtek 22.2.07 13,00 – 15,30 Poolbilliard s Antonínem Panenkou 15,30 – 18,00 Kulečníková škola Pavla Halamky Pátek 23.2.07 13,00 – 15,00 Poolbilliard s Martinem Severou 15,00 – 18,00 Kulečníková škola Pavla Halamky Sobota 24.2.07 13,00 – 15,00 Poolbilliard s Kryštofem Michalem 15,00 – 18,00 Kulečníková škola Pavla Halamky

Podrobnější informace a případné korekce časového harmonogramu získáte ve stánku Českomoravského billiardového svazu (ČMBS) - 4C6 - termínu konání veletrhu.

Další doprovodné akce, autogramiády, osobnosti

SNOWBOARD RAIL JAM Společnost LIP DISTRIBUTION s.r.o. - 1D12 zve návštěvníky na adrenalinovou show Tuto akci podpoří svou účastí profesionální jezdci: snowboard: Josef Samek, Marek Toman, Freeman, David Čonka, Honza Dolejší, Mili Navrátil, Jožin Toufar, Vašek Gába, Šárka Punčochová, Dominik Veselka, Boris Čičman freeskiing: Roman Dalecký, Tomáš Kotrba, Jirka Volák, Ondra Beneš, David Egydy Oficiální program

Středa 21.2.07 12,00 – 13,20 volné ježdění s muzikou 13,30 – 14,15 komentovaná exhibice; kvalifikace open jezdců do rail best trick jamu 14,15 – 15,20 volné ježdění s muzikou 15,30 – 16,30 rail best trick jam - komentovaná soutěž o věcné ceny 16,30 – 17,00 vyhlášení závodu a volné ježdění s muzikou

Čtvrtek 22.2.07 12,00 – 13,20 volné ježdění s muzikou 13,30 – 14,15 komentovaná exhibice; kvalifikace open jezdců do rail best trick jamu 14,15 – 15,20 volné ježdění s muzikou 15,30 – 16,30 rail best trick jam - komentovaná soutěž o věcné ceny 16,30 – 17,00 vyhlášení závodu a volné ježdění s muzikou

Pátek 23.2.07 12,00 – 13,20 volné ježdění s muzikou 13,30 – 14,15 komentovaná exhibice; kvalifikace open jezdců do rail best trick jamu 14,15 – 15,20 volné ježdění s muzikou 15,30 – 16,30 rail best trick jam - komentovaná soutěž o hodnotnější věcné ceny; sponzorovaní jezdci 16,30 – 17,00 vyhlášení závodu a barbecue party pro zvané

Sobota 24.2.07 10,30 – 11,20 volné ježdění s muzikou 11,30 – 12,30 komentovaná exhibice; kvalifikace open jezdců do rail best trick jamu 12,30 – 13,15 volné ježdění s muzikou 13,15 – 13,40 switch best trick - komentovaná soutěž s muzikou o věcné ceny 13,40 – 14,15 trénink před hlavním závodem s muzikou 14,30 – 15,30 King of the rail - hlavní závod o křišťálovou zmenšeninu railu! 15,30 – 16,30 autogramiáda jezdců; vyhlášení závodu a předání ceny

Společnost FIT PLUS BOHEMIA, s.r.o. - 4A17 ve spolupráci s Life Fitness a Mizuno zve návštěvníky do své expozice

Společnost MOFO HUNGARY Kft. - 1A16 zve návštěvníky do své expozice Středa 21.2.07 Čtvrtek 22.2.07 16,30 – 17,30 Autogramiáda: Jiří Mužík 13,00 Tomáš Dvořák - desetiboj Čtvrtek 22.2.07 14,00 Petr Pilát - FMX 16,30 – 17,30 Autogramiáda: Jan Železný Pátek 23.2.07 Pátek 23.2.07 15,00 Kamil Tatarkovič - fourcross 16,30 – 17,30 Autogramiáda: Nikola Brejchová 16,00 Michal Beran - BMX Sobota 24.2.07 Sobota 24.2.07 13,00 – 14,00 Autogramiáda: Michal Šneberger 12,00 Jan Kubíček - triatlon 13,00 Robin Kaleta - freestyle ski

Společnost AMINOSTAR® - 4B7 zve návštěvníky do své expozice Čtvrtek 22.2.07 15,40 – 17,00 Autogramiáda: Jindřich Michálek, Kateřina Kyptová Pátek 23.2.07 14,35 – 16,00 Autogramiáda: Jindřich Michálek, Kateřina Kyptová Sobota 24.2.07 11,00 – 13,00 Autogramiáda: Jindřich Michálek, Kateřina Kyptová

Společnost Victoria-AG Art, spol. s r.o. - 2C17 zve návštěvníky do své expozice Pátek 23.2.07 15,00 – 15,30 Autogramiáda: Karol Dobiáš, Antonín Panenka 15,30 – 16,00 Autogramiáda: Josef Masopust 15,30 – 16,00 Autogramiáda: Michal Dragoun, Jakub Langhammer Sektor ROSENGART - 4C2 Foosball All Stars Games

Sobota 24.2.07 10,30 – 18,00

Zveme všechny příznivce stolního fotbalu do sekce elektronických a klasických her a techniky pro zábavní centra veletrhu Sport Prague & Sport Fashion 2007, která bude zpestřena akcí Foosball All Stars Games, kde se ve vrcholné formě představí top 32 hráčů ze žebříčku Super CZ. Celé mistrovství se odehraje za podpory ČFO na profesionálních stolech společnosti Rosengart s.r.o.. Společnost ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT a.s. - 3C12 zve návštěvníky do své expozice

Sobota 24.2.07 13,00 – 14,00

Autogramiáda: Michal Matějovský – závodní jezdec DIRECT ALPINE s.r.o. - 2A6 zve návštěvníky

do velkého sálu č. 1 (vstupní hala) areálu PVA (Praha – Letňany) na promítání filmu a fotografií z prvovýstupu českých horolezců Máry Holečka a Honzy Kreisingera na Mt. Meru Central (6310 m) v severovýchodní Indii v Gahrwalském Himálaji.

Tato akce proběhne 24. února 2007 ve 2 promítacích časech od 13:30 a 14:15 a pozorní účastníci zjistí, čemu se říká "Filkův nebeský smích".

Celé promítání odmoderuje Mára Holeček osobně.

více na: http://www.sportprague.cz

Pořadatel a organizator akce TERINVEST s. r. o., veletržní správa Legerova 15, 120 00 Praha 2 www.terinvest.com

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud jste si s miláčkem v poslední době zrovna moc nerozuměli, je na čase všechno napravit. V první řadě si v klidu rozeberte, co vás trápí. Nedostatek komunikace je totiž hlavní příčinou…

Nejčtenější články