SPORT PRAGUE 2001 jaro

7. 2. 2001
SPORT PRAGUE 2001 jaro
Jubilejní 20. ročník se uskuteční 22. - 24. února v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Na ploše přes 10.000 m2 se představí na 400 firem z oblasti zimních sportů, cyklistiky, módy a obuvi pro sport a volný čas, kempinku a turistiky, vodních sportů, fitness, míčových sportů, her a zábavy, sportovního motorismu a letectví. Soutěž o lístky na veletrh.

SPORT PRAGUE 2001 jaro
mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy

Jubilejní 20. ročník se uskuteční 22. - 24. února v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Jedná se o http://www.terinvest.com/sportpraguej/loga/l_sport_j.gif" align="left" width="300" height="122"> největší sportovní veletrh v ČR. Veletrh se koná pod záštitou náměstka Ministra školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Na ploše přes 10.000 m2 se představí na 400 firem z oblasti zimních sportů, cyklistiky, módy a obuvi pro sport a volný čas, kempinku a turistiky, vodních sportů, fitness, míčových sportů, her a zábavy, sportovního motorismu a letectví. SPORT PRAGUE bude moci i tentokrát nabídnout možnost osobní konfrontace s nejširším spektrem sportovních potřeb a sportovní módy.

K početně nejvíce zastoupeným oborům patří zimní sporty. Představí se zde celá řada světových značek. BURDA SPORT - Dynamic, ASPEN SPORT - Head, BRETTON - Dynastar, SPORT UND FREIZEIT - Fischer, Tyrolia, SPRINT, WILSON SPORTING GOODS - Wilson, Atomic, SPORTEN - druhý největší producent běžkových lyží na světě, ADIDAS - Salomon, SNOW - HOW - Blizzard, BIRGI, BOHEMIA SPORT, HH SPORTIF - Helly Hansen, Pasko, PICCOLLO - Loop, ALEA SPORTSWEAR - výhradní dodavatel sportovní výbavy reprezentačního týmu hokejistů ČR.
V oboru cyklistiky se představí na 70 vystavujících firem. Nechybí tradiční vystavovatelé UNIVERSE AGENCY - Author, BRETTON - Trek, Gary Fischer, SPORTING STYLE - Rock Machine, MAMA BOHEMIA - Kelly�, KOMERSIA, CZECH BIKE, PAUL LANGE OSTRAVA - Shimano a nově také LION BIKEShttp://www.terinvest.com/sportpraguej/foto/sportpraguej00_01nahled.jpg" align="right" width="210" height="150">
Na 50 outdorových firem tvoři ucelenou přehlídku firem zaměřující se na oblečení, obuv a vybavení do přírody, pro kempink, turistiku a horolezectví. HANNAH, HUSKY, WARMPEACE, SALEWA, TILAK, LANEX patří k vystavovatelům, kteří pravidelně přinášejí technologické novinky v materiálech a v nových typech provedení.
Obor fitness zastupují mimo jiné firmy LIFE SPORT - Kettler, TOMIREX, DOMAFIT FITNESS, ERGOLINE.
Z oboru vodních sportů se představí GUMOTEX, IKAR, RCM, LAVERNA TRADE, HG SPORT.
Pro návštěvníky veletrhu je připraven rovněž bohatý doprovodný program, který se stal nedílnou součástí veletrhu SPORT PRAGUE. K vidění budou módní přehlídky, vystoupení profesionálních skupin aerobiku, fitness, kulturistiky, přehlídky bojových umění a karate, cyklotriálové show, autogramiády osobností z oblasti sportu. Pro návštěvníky je rovněž připravena celá řada soutěží o velice atraktivní ceny. Návštěvníci veletrhu obdrží zdarma u vstupu výrobek od firmy Isostar - energetický nápoj pro sportovce.
Srdečně se všemi, kteří se na přípravě veletrhu podílejí, se těším na Vaši návštěvu.

Daniel Bartoš
manager veletrhu

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani ve středu nic Štíry nepřekvapí, možná tak jejich nadbytek energie. Měli by se soustředit nejen na pracovní úkoly, ale také na lásku. Zadaní budou ve vztahu překvapovat dárečkem a…

Nejčtenější články

Doporučujeme