SPORT PRAGUE 2001 jaro

7. 2. 2001
SPORT PRAGUE 2001 jaro
Jubilejní 20. ročník se uskuteční 22. - 24. února v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Na ploše přes 10.000 m2 se představí na 400 firem z oblasti zimních sportů, cyklistiky, módy a obuvi pro sport a volný čas, kempinku a turistiky, vodních sportů, fitness, míčových sportů, her a zábavy, sportovního motorismu a letectví. Soutěž o lístky na veletrh.

SPORT PRAGUE 2001 jaro
mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy

Jubilejní 20. ročník se uskuteční 22. - 24. února v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Jedná se o http://www.terinvest.com/sportpraguej/loga/l_sport_j.gif" align="left" width="300" height="122"> největší sportovní veletrh v ČR. Veletrh se koná pod záštitou náměstka Ministra školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Na ploše přes 10.000 m2 se představí na 400 firem z oblasti zimních sportů, cyklistiky, módy a obuvi pro sport a volný čas, kempinku a turistiky, vodních sportů, fitness, míčových sportů, her a zábavy, sportovního motorismu a letectví. SPORT PRAGUE bude moci i tentokrát nabídnout možnost osobní konfrontace s nejširším spektrem sportovních potřeb a sportovní módy.

K početně nejvíce zastoupeným oborům patří zimní sporty. Představí se zde celá řada světových značek. BURDA SPORT - Dynamic, ASPEN SPORT - Head, BRETTON - Dynastar, SPORT UND FREIZEIT - Fischer, Tyrolia, SPRINT, WILSON SPORTING GOODS - Wilson, Atomic, SPORTEN - druhý největší producent běžkových lyží na světě, ADIDAS - Salomon, SNOW - HOW - Blizzard, BIRGI, BOHEMIA SPORT, HH SPORTIF - Helly Hansen, Pasko, PICCOLLO - Loop, ALEA SPORTSWEAR - výhradní dodavatel sportovní výbavy reprezentačního týmu hokejistů ČR.
V oboru cyklistiky se představí na 70 vystavujících firem. Nechybí tradiční vystavovatelé UNIVERSE AGENCY - Author, BRETTON - Trek, Gary Fischer, SPORTING STYLE - Rock Machine, MAMA BOHEMIA - Kelly�, KOMERSIA, CZECH BIKE, PAUL LANGE OSTRAVA - Shimano a nově také LION BIKEShttp://www.terinvest.com/sportpraguej/foto/sportpraguej00_01nahled.jpg" align="right" width="210" height="150">
Na 50 outdorových firem tvoři ucelenou přehlídku firem zaměřující se na oblečení, obuv a vybavení do přírody, pro kempink, turistiku a horolezectví. HANNAH, HUSKY, WARMPEACE, SALEWA, TILAK, LANEX patří k vystavovatelům, kteří pravidelně přinášejí technologické novinky v materiálech a v nových typech provedení.
Obor fitness zastupují mimo jiné firmy LIFE SPORT - Kettler, TOMIREX, DOMAFIT FITNESS, ERGOLINE.
Z oboru vodních sportů se představí GUMOTEX, IKAR, RCM, LAVERNA TRADE, HG SPORT.
Pro návštěvníky veletrhu je připraven rovněž bohatý doprovodný program, který se stal nedílnou součástí veletrhu SPORT PRAGUE. K vidění budou módní přehlídky, vystoupení profesionálních skupin aerobiku, fitness, kulturistiky, přehlídky bojových umění a karate, cyklotriálové show, autogramiády osobností z oblasti sportu. Pro návštěvníky je rovněž připravena celá řada soutěží o velice atraktivní ceny. Návštěvníci veletrhu obdrží zdarma u vstupu výrobek od firmy Isostar - energetický nápoj pro sportovce.
Srdečně se všemi, kteří se na přípravě veletrhu podílejí, se těším na Vaši návštěvu.

Daniel Bartoš
manager veletrhu

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte něco nového anebo si najdete investici. Věřte, že k tomu není pár dní vhodná doba. I když vypadá nabídka lákavé, dopadne špatně. Vyhněte se podvodným…

Nejčtenější články

Doporučujeme