Sportujte bez brýlí

27. 10. 2000
Překážejí Vám při sportovních aktivitách brýle? Máte obavy z úrazu způsobeného rozbitými brýlemi? Tím nejlepším řešením jsou jednodenní kontaktní čočky.

Sportujte bez brýlí


Překážejí Vám při sportovních aktivitách brýle? Máte obavy z úrazu způsobeného rozbitými brýlemi?

Tím nejlepším řešením jsou jednodenní kontaktní čočky Focus DAILIES od firmy CIBA Vision.
Focus DAILIES znamenají konec s údržbou kontaktních čoček. Jednoduše je ráno nasadíte a večer vyhodíte! Nepotřebujete tedy žádné dezinfekční roztoky či tablety.

Do konce roku 2000 máte možnost tyto čočky koupit ve vybraných aplikačních střediscích za zvýhodněnou cenu 690,- Kč za 30-ti kusové balení. Jeden pár kontaktních čoček vás tedy vyjde na 46,- Kč! (běžně se cena za pár jednodenních kontaktních čoček pohybuje okolo 66,-Kč)
Bližší informace o této nabídce spolu se seznamem aplikačních středisek najdete na http://www.cibavision.cz/akcefd.htm.

Pokud byste raději nosili kontaktní čočky, které nemusíte každé ráno nasazovat a každý večer vyndávat, můžete zkusit čočky Focus Night&Day. Jedná se o revoluční kontaktní čočky určené pro NEPŘETRŽITÉ nošení po dobu 30-ti dní. Na tyto čočky se vztahuje též zvláštní výhodná nabídka. Do konce roku můžete pořídit krabičku Focus Night&Day obsahující 6 ks kontaktních čoček (zásoba na 3 měsíce) za cenu 2.350,- Kč.
Bližší informace o této nabídce spolu se seznamem aplikačních středisek najdete na http://www.cibavision.cz/akcefnd.htm

Objevte novou kvalitu vidění s kontaktními čočkami firmy CIBA Vision!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek se vám nechce vůbec do práce, protože nevíte, co se zase semele. Vás to nemusí zajímat, proto se snažte dokončit rozdělané úkoly svědomitě a precizně. To vám pomůže. Nadřízený…

Nejčtenější články

Doporučujeme