Spřízněná duše, nebo osudová láska: Víte, jaký je mezi nimi rozdíl?

5. 3. 2023
Většina z nás ji touží potkat alespoň jednou za život. Takové střetnutí je totiž velmi intenzivní a hluboké. Ne vždy vám ale zajistí bezproblémový vztah. Někdy vám totiž nastavuje zrcadlo a má vás někam nasměrovat, a to není vždycky příjemné. Když se ale přes to oba přenesete, může to být i láska na celý život.

Potkali jste se v minulém životě

Od první chvíle máte pocit, jako byste se znali celý život. Cítíte silné propojení, i když se znáte jenom pár hodin. Říkáte si, jestli jste se v minulosti už někdy nepotkali. Pokud vás u nějakého muže napadají takové myšlenky, pravděpodobně nejde jen o náhodné setkání. Nejspíš jste se poznali už v minulém životě a vzniklo mezi vámi citové pouto, které překonalo vztah na fyzické úrovni. Spřízněná duše je někdo, koho jsme milovali v jiném čase a prostoru, zatímco životní partner je v našem životě nový, a pouto vzniká postupně.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Lvi, pracovní úspěchy jsou viditelné a nadřízený je z vás nadšený. Sice se sem tam kvůli něčemu chytnete, ale jinak je to skvělé. Bohužel vám nepřejí někteří kolegové, kteří váš…

Nejčtenější články

Doporučujeme