Stále ho milujete, ale chcete rozchod? Jak to udělat šetrně?

7. 3. 2018
Stále ho milujete, ale chcete rozchod? Jak to udělat šetrně?
Neexistuje zaručený návod, jak se rozejít správně. Existují ale postupy, které rozchod mohou oběma stranám usnadnit. V prvé řadě si musíte ujasnit, jestli vztah chcete opravdu ukončit. Rozhodně se s partnerem nerozcházejte, abyste po týdnu zjistila, že vám chybí a že chcete váš vztah zpátky. Tak či tak už by to nikdy nebylo jako dřív.

Vyberte si vhodnou dobu

S partnerem se nerozcházejte v době nějaké osobní krize. Není vhodné se rozcházet, pokud ztratil zaměstnání, umřel mu někdo blízký nebo zjistil, že je vážně nemocný. Takhle byste mu přidělala akorát další bolest. Nerozcházejte se uprostřed hádky, protože byste mohla říct něco, čeho byste později litovala. Rozhodně byste neměla vztah ukončovat před více lidmi. Tahle chvíle vyžaduje soukromí.

Jak zvládla rozchod herečka Berenika Kohoutová? Dočtete se ZDE.

Přestože jde o nelehký úkol, nikdy k rozchodu nevyužívejte telefon nebo e-mail. Nezapomeňte, že toho člověka máte stále ráda, a proto byste si s ním měla promluvit osobně. Zároveň byste to na svého partnera neměla zničehonic vychrlit. Připravte ho na to, že si s ním potřebujete vážně promluvit. Bude to pak lehčí pro oba.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v negativní konstelaci k vašemu znamení, což neslibuje dobrou náladu ani vstřícné komunikativní schopnosti. Kdybyste mohli odpočívat podle svého gusta a naplánovat si víkend bez…