Staňte se členkami Libresse Clubu

4. 2. 2002
Staňte se členkami Libresse Clubu
Společnost SCA Hygiene Products je jedním z největších výrobců dámských hygienických potřeb na světě. Snaha o bližší kontakt s konečnými spotřebitelkami vedla vedení společnosti k vytvoření unikátního věrnostního programu s příznačným názvem Libresse Club.

Staňte se členkami Libresse Clubu

Společnost SCA Hygiene Products je jedním z největších výrobců dámských hygienických potřeb na světě. Snaha o bližší kontakt s konečnými spotřebitelkami vedla vedení společnosti k vytvoření unikátního věrnostního programu s příznačným názvem Libresse Club.

Ten nabízí od února tohoto roku dívkám a ženám v České a Slovenské republice možnost získat řadu výhod. Za zmínku určitě stojí, že se jedná o první program pro ženy svého druhu v celé Evropě. Tento klub je určen především ženám, které zůstávají věrné výrobkům značky Libresse.

Členkou se může stát každá žena, jež zakoupí alespoň dva tyto produkty, vystřihne čárové kódy na obalu a zašle je společně s vyplněným registračním kuponem umístěným na obalu produktů na adresu Libresse Clubu. Další možností vstupu do klubu je registrace na internetových stránkách www.libresse.cz.

Každá nová členka získá "startovací balíček", v němž nalezne kromě své členské karty také dárek od partnerů programu, Libresse katalog a seznam výhod, které klub nabízí. Mezi ně patří např. možnost získání exkluzivních dárků nebo možnost využití speciálních slev a nabídek od partnerů klubu. Součástí programu klubu jsou také pravidelné informace o všech Libresse novinkách, soutěže a další zajímavé akce určené výhradně členkám klubu.

Členství v Libresse Clubu je dobrovolné a zcela zdarma. Členka v průběhu roku sbírá body za nakoupené produkty značky Libresse, bodové bonusy může získat za účast v propagačních akcích, soutěžích na internetových stránkách www.libresse.cz nebo za vyplnění dotazníků, které během roku z Libresse Clubu obdrží.

Partneři Libresse Clubu

Avon - společnost zabývající se výrobou kosmetických přípravků nabídne pro 100 vybraných členek Libresse Clubu několikrát ročně kosmetické balíčky v hodnotě 500,- Kč. Zároveň se 20 vybraných členek bude moci několikrát ročně zúčastnit speciální Školy krásy a 100 nejrychlejších členek klubu získá nový Multivitamínový krém.

Baňa klub - klub dříve určený pouze zákazníkům společnosti Baňa nabízí propojení těchto dvou věrnostních programů. Každá členka Libresse Clubu se může stát členkou Baňa klubu a získat tak 10 % slevu na první "členský" nákup v prodejnách Baňa, prvních 500 členek Libresse Clubu získá dárkovou poukázku na 100,- Kč. V průběhu celého roku budou probíhat soutěže pro členky obou klubů, členky Libresse Clubu se budou moci účastnit speciálních akcích v prodejnách Baňa.

Levi´s - výrobce značkové módy pro mladé nabízí členkám Libresse Clubu zboží značky Levi´s přes internet za neporovnatelně nižší ceny než v běžném obchodě.

Litex - společnost zabývající se výrobou prádla, plavek a sportovního oblečení nabízí každé člence Libresse Clubu možnost objednání tohoto značkového zboží na www.litex.cz se slevou 10 - 15 %.

KappAhl - švédský výrobce módních oděvů nabídne každý měsíc vybrané člence Libresse Clubu proměnu - možnost výběru oblečení v pražském obchodě.

Styx - tento výrobce spodního prádla nabízí všem členkám Libresse Clubu slevu na nákupy ve značkových obchodech Styxmania. Pro limitovaný počet členek klubu jsou připraveny speciální sportovní ponožky.

Wella - jeden z největších výrobců vlasové kosmetiky odmění vybrané členky Libresse Clubu Vivality šamponem, Vivality balzámem a přípravky řady Wellaflex.

Rimmel - výrobce dekorativní kosmetiky se rozhodl odměnit vybrané členky Libresse Clubu řasenkou Exaggerate Full Volume & Curl mascara a třpyt na tělo Sunshimmer BODY MIST.

Řady partnerů Libresse Clubu nejsou konečné, v průběhu celého roku se budou rozšiřovat.

Zdroj: Impact

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Zvykli jste si na úspěch, a proto si ho udržujete. Stále přicházíte s nevšedními nápady, které nepostrádají šťávu a švih. Toto je ideální stav. Do všem činností na pracovišti se hned…

Nejčtenější články

Doporučujeme